В Україні 20 листопада щороку відзначається День спільних дій в інтересах дітей – день прийняття Конвенції ООН про права дитини. Україна ратифікувала зазначену Конвенцію ще у вересні 1991 року. Конвенція базується на чотирьох основних принципах: першочерговість інтересів дитини, забезпечення повноцінного життя та розвитку, залучення до громадського життя, відсутність дискримінації.

20 листопада 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета провела робочу нараду про роботу з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах за участю представників служби у справах дітей, відділу освіти районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Петрівського відділення поліції Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області, - всіма, хто опікується проблемами дітей цієї категорії. Учасники наради обговорили актуальні зміни в законодавстві щодо вжиття заходів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Також, з нагоди Дня спільних дій в інтересах дітей представники соціальних служб відвідали дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, поспілкувалися з ними та вручили подарунки - необхідні в побуті речі.