Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Особливо цього потребують діти. Це окремі життя, окремі людські надії на те, що все буде добре.

На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і, хто допомагає. Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди і вони потребують допомоги і уваги, а саме найперше нашої посмішки та розуміння.

03 грудня 2018 року у «Петрівській загальноосвітній школі І ступеня» комунального закладу «Петрівського навчально-виховного об’єднання» «загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - гімназії» відбувся щорічний  VIII районний фестиваль «Повір у себе» для дітей з обмеженими функціональними можливостями під назвою «Світ очима дітей».

У фестивалі цього року  прийняло участь 14 дітей. В залі школи, де проводився захід, були також присутні їхні батьки, вчителі, представники сільських та селищних рад, районного центру зайнятості.

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Стулій  від імені голови райдержадміністрації Сергія Завалія та голови районної ради Тамари Сакари побажала учасникам фестивалю здоров’я, щастя, благополуччя, здійснення мрій.

Відбулася концертна програма, яку підготували учасники фестивалю та учнівський колектив «Петрівської загальноосвітньої школі І ступеня» комунального закладу «Петрівського навчально-виховного об’єднання» «загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - гімназії» та вихованці дитячої музичної школи. Учасники фестивалю декламували вірші про дитинство, мрії.

Усі бажаючі змогли залишити собі згадку про фестиваль у вигляді малюнку – у цьому допомогли працівники центру дитячої юнацької творчості, які працювали у техніці «Малюнок по тілу».

За сприяння керівництва району  після концертної програми всі учасники фестивалю отримали дипломи і солодкі подарунки.