Сьогодні в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та Міжнародного дня волонтера.

Депутатів рад усіх рівнів, сільських, селищних голів, працівників і ветеранів органів місцевого самоврядування привітала на початку заходу голова Петрівської районної ради Тамара Сакара. У своєму виступі вона подякувала їм за наполегливу роботу, сумлінне ставлення до дорученої справи, вміння заходити спільні рішення задля розвитку великої громади Петрівського району. Тамара Вікторівна відзначила плідну співпрацю, дружну, командну роботу з місцевим органом державної виконавчої влади, та запросила до слова голову районної державної адміністрації Сергія Завалія.

Сергій Володимирович зазначив, що завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, співпраці з територіальними громадами в цьому році вдалося вирішити чимало непростих проблем, реалізовувати ряд проектів. Він подякував усім за самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад району та побажав міцного здоров’я, щастя, миру, добробуту та успіхів у подальшій роботі.

Сергій Завалій вручив квіти голові районної ради Тамарі Сакарі.

Жодне свято в районі не проходить без відзначення кращих представників, а тому й цього дня було вручено численні Почесні грамоти за плідну працю в органах місцевого самоврядування та на благо розквіту Петрівщини.

Грамотою Кіровоградської обласної ради нагороджено Іскрівського сільського голову Миколу Платошина, Подяку Кіровоградської обласної ради вручено Богданівському сільському голові Сергію Доцяку.

Почесну Грамоту Петрівської районної ради і Петрівської районної державної адміністрації отримали депутат,  Червонокостянтинівської сільської ради Валентина Божовська, керуючий справами виконавчого апарату Петрівської районної ради Борис Гнатюк, депутат Чечеліївської сільської ради, учасника антитерористичної операції на сході України Олег Гречин, заступник голови Петрівської районної ради Антоніна Іванова, депутат Петрівської районної ради сьомого скликання Анатолій Іщенко, депутат Луганської сільської ради Марина Сугак, депутат Петрівської районної ради сьомого скликання Валентина Копійка, секретар Іванівської сільської ради Оксана Мовчан, начальник  відділу з питань соціально – економічного, культурного розвитку територій та здійснення економічних реформ, приватизації та власності виконавчого апарату Петрівської районної ради Тетяна Руденко, Ганнівський сільський голова Ніна Цапенко, депутат Козацької сільської ради Любов Чумак, спеціаліст землевпорядної служби Новостародубської сільської ради Тетяна Шевчук, колектив Водянської сільської ради.

5-го грудня увесь світ та наша Україна відзначає ще одне свято – Міжнародний День волотера. Це люди які так само як і органи місцевої влади допомагають іншим. Все більше людей долучається до волонтерської справи, все більше людей свій вільний час віддає іншим.

Тож з нагоди свята Почесною грамотою Петрівської районної ради і Петрівської районної державної адміністрації за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, значну роль в організації та підтримці комунального закладу «Олександрійський онкологічний диспансер» нагороджено директора ФГ "Орач-плюс Т" Павла Проценка.  Таку ж відзнаку отримала волонтер села Йосипівки Ніна Зубенко.

За активну громадську позицію, проявлені милосердя і турботу, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху та з нагоди Міжнародного дня волонтера оголошено Подяку Петрівської районної державної адміністрації та Петрівської районної ради протоієрею, благочинному Петрівського району,  настоятелю Свято-Покровської церкви селища Петрового Дмитру Городецькому та протоієрею, настоятелю церкви Вознесіння Господнього селища Петрового Михайлу Царуку.

Багато теплих слів вітань, щирих пісень, подарували учасникам свята аматори художньої самодіяльності з різних куточків району. Хоровий колектив посадовців державної служби та органів місцевого самоврядування «Душа співає», переможець районного конкурсу аматорських хорових колективів «Битва хорів» 2017 року виконав українську народну пісню «Стояв козак на чорній кручі» та попурі українських пісень. Незмінним успіхом користувалися у глядачів вокальні виступи дуету «Два куми», аматорського вокального колективу Олександрійського сільського клубу «Водограй»,  гурту «НеФормат», Ірини Іщенко, Олени Шарутенко, Тетяни Магльованої,  Анни Шархун.