Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад

Щиро вітаю  Вас зі святом – Днем місцевого самоврядування!

На Вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл та селищ.

Переконаний, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу і разом з усією громадою, депутатами,  партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал району на вищий рівень.

Висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку.

Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Голова районної державної адміністрації Сергій Завалій