День Збройних Сил України - це свято, яке поєднує українські військові традиції від княжих і козацьких часів до сьогоднішніх, коли солдати та офіцери ЗСУ й інших військових формувань виконують найважливішу місію - захищають суверенітет і незалежність нашої держави від агресора.

Сьогодні, 06 грудня 2018 року голова райдержадміністрації Сергій Завалій, голова районної ради Тамара Сакара та перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета привітали військовослужбовців та службовців Петрівського районного військового комісаріату з професійним святом.

Керівники району подякували їм за ту нелегку службу, яку вони несуть. Побажали міцного здоров’я, добра, злагоди, достатку і мирного неба над головою.

• Відповідальність, яка стоїть перед нами всіма за безпеку і оборону країни є надзвичайно велика. Сьогодні не проста ситуація в країні – і ми повинні бути єдиними, сильними задля майбутнього нашої країни. Ми завжди підтримували і будемо підтримувати напрям обороноздатності, - наголосили Сергій Володимирович і Тамара Вікторівна.

Кращим військовослужбовцям вони вручили Почесні грамоти Петрівської районної ради та Петрівської районної державної адміністрації за військову професійну майстерність, віддану працю, спрямовану на зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави, старанність і сумлінне виконання визначених завдань.

А так, як у колективі районного військового комісаріату працює багато чарівних жінок, Сергій Володимирович вручив їм квіти.

Військовий комісар Петрівського районного військового комісаріату Олег Откидач, в свою чергу, подякував Сергію Завалію і Тамарі Сакарі за увагу, всебічну підтримку, розуміння і співпрацю.