З нагоди двох свят – Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України великою дружною родиною в приміщенні волонтерської організації «Допоможемо воїнам Петрівщини» зібралися воїни-учасники АТО (ООС), волонтери, дружини, діти й мами Героїв, якими пишається Петрівщина.

Керівники району – Сергій Завалій, Тамара Сакара і Тетяна Панета теж завітали на зібрання аби привітати воїнів-захисників та їхніх ангелів-охоронців – волонтерів зі святами:

• Волонтер - це людина з великим серцем та щирою душею. Дякуємо вам, за вашу працю, відданість та небайдужість до проблем інших людей.

Справжню ціну волонтерам знають військовослужбовці, які захищають країну на Сході від зовнішньої російсько-терористичної агресії. Поки українська армія поставала з руїн ви годували, вдягали та взували наших воїнів і зараз продовжуєте підтримувати всіх воїнів – і в тилу, і на позиціях, де небезпечно – відзначали в своїх виступах Сергій Володимирович і Тамара Вікторівна.

Вони висловили щиру вдячність ватажку волонтерів – Аллі Павлівні Горністовій, в її особі - всім волонтерам району та вручили районну відзнаку і подарунки, які допоможуть і далі підтримувати воїнів-земляків – побутову техніку (мультиварку і духовку).

Сергій Завалій і Тамара Сакара подякували й учасникам бойових дій на Сході держави, адже завдяки їм є можливість вирощувати хліб, навчати дітей, працювати на розвиток району. Вони вручили районну відзнаку громадській організації учасників АТО «Захисник Петрівщини» за активну громадську позицію, патріотизм, вагомий внесок у військово-патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня Збройних Сил України її керівнику – Сергію Савченку.

Учасники зібрання хвилиною мовчання згадали хлопців, які поклали своє життя за цілісність і незалежність України.