Саме цього дня, 19 грудня 2018 року збулися мрії у багатьох дітей, викладачів, батьків Новостародубської дитячої музичної школи.

Віднині, після завершення капітального ремонту, музична школа має такий вигляд, що не гріх її назвати справжнім храмом, в якому дитячі душі розкриваються для прекрасного, знайомляться з кращими зразками людського генія.

Невелика, але ошатна, тепла, затишна, добре пристосована для занять школа просто радує око. Сім викладачів і майже 70 учнів, які навчаються на народному, фортепіанному, вокально-хоровому та хореографічному відділеннях щиро радіють такому передноворічному подарунку, яким завдячують керівництву району, сільській раді, спонсорам, На відкритті відремонтованої школи побували голова районної державної адміністрації Сергій Завалій, його перший заступник Тетяна Панета, голова районної ради Тамара Сакара, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Наталія Подкопаєва, секретар Новостародубської сільської ради Віктор Карпенко, директор філії ТОВ «Верес» Олександр Терещенко, який, як спонсор, надав суттєву допомогу в ремонті навчального закладу.

Проектна вартість капітального ремонту 1743700 гривень, які виділені з районного бюджету.

- Починалося все з того, що у 2015 році директор школи Андрій Мотько, викладачі, батьки учнів звернулися з проханням допомогти відремонтувати покрівлю приміщення – згадує Сергій Завалій. Це робити, звичайно, потрібно. А далі стало видно, що і вікна, і все приміщення потребують ремонту, та й територію варто впорядкувати, встановити огорожу… Таким чином прийшли до висновку, що, якщо вже ремонтувати, то капітально. Таким чином школа має кабінети для викладачів і індивідуальних занять, музичну залу, клас хореографії, обладнаний, як і годиться, станками, дзеркалами. Про все це згадав Сергій Володимирович під час урочистого відкриття оновленої музичної школи.

Тамара Сакара зауважила, що надзвичайно приємно бачити усмішки дітей і викладачів, батьків, які радіють цьому подарунку. Тепер є всі умови для того, щоб ще яскравіше розкривалися дитячі таланти. Приємно зазначити і те, що Петрівський район є флагманом у справі реалізації різноманітних соціальних проектів.

Сергій Завалій і Тамара Сакара поздоровили всіх присутніх з наступаючими новорічними святами, зокрема зі святом Святого Миколая, побажали, аби всі мрії збувалися.

Зі словом – відповіддю виступили директор школи Андрій Мотько та голова батьківського комітету Тетяна Максімова, висловивши щиру вдячність всім, причетним до ремонту школи і запевнивши, що учні ще наполегливіше долучатимуться до світу музики і хореографії.

Гості переглянули невеликий, але змістовний концерт у виконанні учнів, вручили юним артистам солодкі подарунки від народного депутата України Анатолія Кузьменка від Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Також, оглянули приміщення, сфотографувалися з викладачами, ветеранами-викладачами та учнями цього сільського храму мистецтв.