20 грудня 2018 року відбулося урочисте відкриття побутового приміщення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Петрівського району після завершення капітального ремонту та оновлення його матеріальної бази, які здійснені у 2018 році за кошти районного бюджету.

На заході були присутні: голова районної державної адміністрації Сергій Завалій, голова районної ради Тамара Сакара, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Сибіра, соціальні робітники, студенти Університету третього віку та жителі селища.

З вступним словом звернулися голова райдержадміністрації Сергій Завалій та голова районної ради Тамара Сакара. Вони привітали всіх з відкриттям нового побутового приміщення, де будуть отримувати соціальні послуги люди поважного віку та особи з інвалідністю, і наголосили, що турбота про затишну старість, пошана до людей поважного віку – були й залишаються одним із чинних пріоритетів діяльності органів влади.

Сергій Володимирович та Тамара Вікторівна відзначили, що вони завжди готові прийти на допомогу та побажали директору і працівникам територіального центру не зупинятися на досягнутому, адже турбота про літніх людей сьогодні має бути пріоритетним завданням у нашій країні.

Директор територіального центру Інна Лук’янова звернулася зі словами вдячності до керівників району за їх допомогу та підтримку, розуміння та турботу про людей. Адже завдяки їхній підтримці це приміщення має сучасний та добротний вигляд, створено затишні та зручні умови для людей поважного віку та осіб з інвалідністю, які можуть отримати тут комплекс соціальних послуг, а саме: пошити чи відремонтувати одяг та постільну білизну, підстригтися чи зробити зачіску, виміряти артеріальний тиск чи дізнатися про рівень цукру в крові, отримати послуги з профілактичного масажу.

Далі керівники району вручили директору територіального центру ключі від новобудови.

А після завершення офіційної частини усіх присутніх запросили здійснити екскурсію в оновленому побутовому приміщенні територіального центру, яке буде працювати задля задоволення потреб підопічних – людей літнього віку та осіб з інвалідністю.