26 та 27 грудня 2018 року, у сесійній залі районної ради красуня-ялинка святковими вогнями зустрічала дітей учасників АТО, переселенців, дітей з багатодітних сімей, дітей постраждалих від Чорнобильської АЕС. Всього таких ранків відбудеться три, буде охоплено біля 250 дітей з усіх територіальних громад району.

Малечу вітали голова районної державної адміністрації Сергій Завалій, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета і голова районної ради Тамара Сакара.

- Нехай Новий 2019-й рік буде щедрим на нові досягнення та значимі перемоги у вашому житті: в мистецтві, спорті, в навчанні, у дружбі.

Бажаємо, щоб Різдвяна зоря запалила у ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії, щоб у новому році здійснилися всі ваші мрії, щоб кожен відчув турботу й ласку дорослих, тепло і вірність друзів! – бажали у вітальних виступах очільники району.

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо вам успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у вашому житті та житті ваших близьких панують гармонія та вдача! Щастя вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим Роком!

Діти водили навкруг ялинки хороводи, розповідали вірші та співали пісні Дідові Морозенку, танцювали із Снігуронькою, грали в ігри та брали участь у різноманітних конкурсах. За таку активність всі отримали новорічні подарунки.