22 грудня 2018 року відбувся ІІ-й відкритий Кубок пам’яті, присвячений тренеру-викладачу зі стрільби кульової Михайлу Смелову.

На захід завітали голова районної державної адміністрації Сергій Завалій та голова  районної ради Тамара Сакара, перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Панета, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Лугова, заступник директора з навчально-виховної роботи Петрівського НВО-гімназія Світлана Калінчук, заслужений тренер Радянського Союзу, перший директор ДЮСШ «Олімп», мама Михайла Миколайовича - Смелова Віра Григорівна, член Національної Збірної команди України зі стрільби кульової, майстер спорту та вихованка Михайла Миколайовича Дарія Семенко, а також його учні та вихованці. Крім цього, на змагання прибули друзі та колеги з ДЮСШ м. Кропивницького.

З вітальним словом до присутніх звернувся Сергій Володимирович Завалій, який перш за все висловив слово вдячності Смеловій Вірі Григорівні за прекрасного тренера та побажав учасникам змагань перемоги. До його слів також приєдналася Тамара Вікторівна Сакара. Керівники району вручили Вірі Григорівні квіти, а вихованців відділення та їх тренерів запевнили, що й надалі будуть підтримувати розвиток спорту в районі, й стрільбу кульову зокрема.

До присутніх також звернулася Смелова Віра Григорівна, яка дала настанову усім вихованцям ДЮСШ «Олімп» достойно продовжувати справу Михайла Миколайовича.

Від організаторів заходу всі гості отримали пам’ятні вимпели.

Головним суддею змагань виступила член Збірної команди України, майстер спорту міжнародного класу – Селедцова Тетяна Миколаївна. Змагання проходили у вправах ПП-2 та ПП-1.

А право зробити перший постріл отримали голова районної державної адміністрації Сергій Завалій та голова районної ради Тамара  Сакара.

В особистому заліку  турнірна таблиця змагань має такий вигляд:

Вправа ПП-2

Юнаки – Копійка Роман, м. Кропивницький, (І місце) Чумаченко Геннадій, м.Кропивницький, (ІІ місце), Шуклін Ілля, м. Кропивницький (ІІІ місце).

Дівчата – Семенко Дарія, ДЮСШ «Олімп» (І місце), Юрова Анастасія, м. Кропивницький (ІІ місце), Хитра Вероніка, м. Кропивницький (ІІІ місце);

Вправа ПП-1

Селедцова Анастасія (І місце), Бакун Анастасія (ІІ місце), Семенова Анастасія (ІІІ місце) – всі дівчата вихованки ДЮСШ «Олімп».

В командному заліку переможцем змагань та володарем Кубку стала команда ДЮСШ з м. Кропивницький.