Новорічно-різдвяні свята завжди відрізняються своєю теплотою та добротою. Саме від них ми чекаємо чудес, здійснення мрій та подарунків. Особливо приємно, коли вдається зробити справжні новорічні сюрпризи.

Тож, 04 січня 2019 року, напередодні Різдва Христового, відбулася вже традиційна зустріч керівництва району із спортсменами, вихованцями дитячо-спортивної школи «Олімп» та представниками старшого покоління – активних спортсменів Університету третього віку.

Перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, яка вела захід, привітала присутніх з новорічно-різдвяними святами та запросила до слова голову районної державної адміністрації Сергія Завалія та голову районної ради Тамару Сакару.

Сергій Володимирович і Тамара Вікторівна відзначили, що 2018 рік став визначним у розвитку фізкультури і спорту. В районі з’явилися нові сучасні спортивні майданчики, оновлюється спортивне обладнання, створюється справді гарна база для занять активними видами спорту. Приємно відмітити, що чимало молоді веде здоровий спосіб життя та визначили пріоритетом для себе заняття спортом. Вихованці ДЮСШ «Олімп» мають гарні здобутки в змаганнях різного рівня, а це – результат їхньої наполегливості, роботи тренерів, підтримки батьків та створених належних умов.

Керівники району запевнили, що і в подальшому підтримуватимуть спортсменів, подякували їм за те, що прославляють Петрівщину своїми досягненнями, побажали усім здійснення мрій, бажань, затишку у родинах та миру в країні.

Далі із спортивними здобутками і перемогами, позитивними змінами у сфері спорту, які відбулися у 2018 році, присутніх більш детально ознайомила завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Лугова.

Першою знаменною подією став прекрасний подарунок від районного керівництва – це новий, мультиспортивний комплекс ДЮСШ «Олімп», на якому поруч з оновленим полем для гри у міні-футбол є майданчик для  стріт-болу, а також майданчик з ворк-аутом та вуличними тренажерами. Крім цього, тут встановлено потужні системи освітлення та відео спостереження, а також встановлено глядацькі трибуни. Також, збудовано нові майданчики зі штучним покриттям для гри у міні-футбол в с. Іскрівка та с.Новий Стародуб, а також розпочато с смт. Петрове на території НВО-гімназія.

Також, Ірина Іванівна більш детально розповіла про знакові перемоги вихованців та випускників ДЮСШ «Олімп».

В ДЮСШ розвиваються 4 види спорту – футбол, гандбол, кульова стрільба та легка атлетика.

Вихованці відділення гандболу (тренери Кононенки Володимир Миколайович та Наталія Станіславівна) за рік приймали участь у Всеукраїнському турнірі "Зірочки сходу" в м. Кам’янське, Чемпіонаті України "Стрімкий м'яч", Всеукраїнському турнірі серед дівчат 2005-2007 р.н. м. Кривий Ріг.

В усіх змаганнях наші юні спортсменки здобули призові місця, і надалі продовжують прославляти наш рідний край. А Віра Кононенко стала переможцем Кубку Світу, який проходив у липні 2018 року в Італійському місті Таремо, Чемпіонкою Європи у складі Національної Збірної Команди України.

Вихованці відділення стрільби кульової (тренери Смелов Михайло Миколайович та Андрусенко Максим Юрійович) - Дарія Семенко, навесні 2018 року на змаганнях у м. Вінниця, виконала норматив майстра спорту, та увійшла до складу Національної юніорської збірної команди України, Олександра Комишова, восени 2018 року, у м. Вінниця на змаганнях «Кубок Поділля» виконала норматив  кандидата в майстри спорту та увійшла до складу Збірної команди Кіровоградської області. Окрім цього, Роман Копійка, на Чемпіонаті України виконав норматив майстра спорту і також увійшов до складу Національної Збірної команди України та Збірної команди Кіровоградської області. На сьогоднішній день відділеня кульвої стрільби налічує 88 спортсменів (учнів). За підтримки районного керівництва, було запрошено перспективного тренера з міста Дніпро - Селедцова Романа Віталійовича, кандидата в майстри спорту, який впевнено веде своїх вихованців до перемог.

Вихованці відділення футболу (тренери Гусарєв Олександр Володимирович, Ткачук Євген Володимирович, Агафонов Олексій Володимирович та Залізняк Віталій Миколайович) за рік приймали участь в багатьох турнірах, зокрема в Кубку Співдружності, "Кубку Інгульця", Кубку До Дня Перемоги, Кубку з футболу в с. Вишневе, Кубку присвяченому 25-ій річниці ДЮСШ. Також, діти вперше приймають участь у  відкритому чемпіонаті міста Жовті Води по футзалу серед юнаків 2005-2007 року народження.

Ірина Лугова відзначила, що гарною традицією цього року стали спільні спортивні змагання з нагоди районних свят та визначних дат з шашок, дартсу, кульової стрільби серед молоді та ветеранів, де ветерани мають можливість відточити свою майстерність, а молодь – набути досвіду, і навпаки.

Від імені вихованців ДЮСШ «Олімп» поділилися своїми здобутками і перемогами Кононенко Віра (гандбол), Комишова Олександра (кульова стрільба) та Залізняк Віталій (футбол), а від імені ветеранів спорту – Сердюк Іван.

Наприкінці зустрічі до учасників завітав Дід Мороз із символом року – Чарівною Свинкою, які запропонували перевірити спортивну спритність учасників змаганнями у дартсі, де кожен учасник отримав солодкий приз.

На завершення заходу всі учасники отримали від керівників району солодкі новорічно-різдвяні подарунки та всі разом сфотографувалися на згадку.

Організатори заходу висловлюють щиру вдячність районному керівництву за підтримку та розвиток спорту в районі.