Напередодні Різдва Христового, 04 січня 2019 року, перший заступник голови райдержадміністрації, депутат Петрівської районної ради Тетяна Панета відвідала дітлахів Іванівського дошкільного навчального закладу.

Такі відвідини стали вже традиційними, тож малюки стрічали Тетяну Григорівну з радісними обіймами, поспішаючи показати нові іграшки, які знайшли під ялинкою на Новий рік.

Не забарилися й продемонструвати, яких гарних віршів і пісень вивчили до новорічних свят – щирі емоції, дитячі посмішки та імпровізований концерт додав гарного настрою надовго.

Тетяна Панета вручила кожній дитині солодкий дарунок, привітала з Новим роком та Різдвом Христовим та побажала міцного здоров’я, добробуту, миру і надалі бути такими дружними, згуртованими, як і всі жителі села Іванівка.

Цього ж дня у Червонокостянтинівському загальноосвітньому закладі з нагоди новорічних та різдвяних свят солодкі дарунки від імені керівництва району спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей Наталка Савкун і Олена Козакова вручили 22 дітям пільгових категорій, які з певних причин не змогли прибути до районного центру на новорічні ранки.