Розвиток спортивної інфраструктури

Протягом 2018 року в Петрівському районі було реконструйовано спортивні майданчики для міні футболу зі штучним покриттям у Новостародубській ЗШ І-ІІІ ступенів, Іскрівській ЗШ І-ІІІ ступенів та розпочато реконструкцію такого майданчика в Петрівському НВО «ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія».

В Іскрівській ЗШ І-ІІІ ступенів реалізовано проект «Школа – наш дім – ми господарі в нім» - відремонтовано приміщення біля спортивного майданчика, яке слугує спортсменам переодягальнею та допомагає зберігати спортивний інвентар.

В районному центрі селищі Петровому було проведено реконструкцію мультиспортивного комплексу ДЮСШ «Олімп», на якому поруч з оновленим полем для гри у міні-футбол є майданчик для стріт-болу, а також майданчик з ворк-аутом та вуличними тренажерами. Крім цього, тут встановлено потужні системи освітлення та відео спостереження, а також встановлено глядацькі трибуни.

Здійснено капітальний ремонт спортивного залу Зеленської ЗШ І-ІІ ступенів та поточний ремонт спортивного залу Петрівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Встановлено 2 спортивних майданчики з вуличними тренажерами в Луганській і Козацькій сільських радах та дитячий ігровий майданчик в с. Червонокостянтинівці. Крім цього, розпочато будівництво мотузкового парку в с. Чечеліївці.

Спортивні перемоги

2018 рік позначився багатьма перемогами петрівських спортсменів. Вихованці відділення гандболу ДЮСШ «Олімп» (тренери Володимир і Наталія Кононенки) приймали участь у Всеукраїнському турнірі "Зірочки сходу" в м. Кам’янське, Чемпіонаті України "Стрімкий м'яч", Всеукраїнському турнірі серед дівчат 2005-2007 р.н. м. Кривий Ріг – в усіх змаганнях юні спортсменки здобули призові місця. Віра Кононенко стала переможцем Кубку Світу, який проходив у липні 2018 року в Італійському місті Таремо, та Чемпіонкою Європи у складі Національної Збірної Команди України з гандболу.

Вихованці відділення стрільби кульової (тренери Михайло Смелов, Роман Селедцов та Максим Андрусенко) - Дарія Семенко, навесні 2018 року на змаганнях у м. Вінниця, виконала норматив майстра спорту та увійшла до складу Національної юніорської збірної команди України, Олександра Комишова, восени 2018 року, у м. Вінниця на змаганнях «Кубок Поділля» виконала норматив  кандидата в майстри спорту та увійшла до складу Збірної команди Кіровоградської області. Окрім цього, Роман Копійка, на Чемпіонаті України виконав норматив майстра спорту і також увійшов до складу Національної Збірної команди України та Збірної команди Кіровоградської області.

Районні спартакіади

Стало традицією проведення районних спартакіад з нагоди Дня фізичної культури і спорту та Дня здоров’я. В змаганнях беруть участь спортсмени-аматори галузей освіти, державної служби і місцевого самоврядування, збірні команди територіальних громад району.

Не обходиться без спортивних змагань жоден інший районний захід з нагоди Дня захисника України, Дня незалежності України, Дня молоді, Дня захисту дітей тощо.

Оздоровлення спортсменів

В 2018 році за сприянням керівників району Сергія Завалія і Тамари Сакари вже другий рік поспіль вихованці відділення футболу ДЮСШ «Олімп», мали змогу провести 10 днів навчально-тренувального збору з елементом оздоровлення в с.Новому Стародубі. Чудова спортивна база, здорове харчування, що забезпечило ПСП «Зарічне» (керівник Андрій Давидовський), тренування, цікаві екскурсії, змагання й відпочинок – оздоровлення юних спортсменів пройшло цікаво і корисно.

Підтримка тренерів

За підтримки районного керівництва, для роботи в ДЮСШ «Олімп» було запрошено перспективного тренера з міста Дніпро - Селедцова Романа Віталійовича, кандидата в майстри спорту. Роману Віталійовичу з родиною у 2018 році надається підтримка щодо компенсації оренди житла та житлово-комунальних послуг. Крім цього, в районну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2019 рік включено пункт щодо забезпечення тренерів ДЮСШ «Олімп» житлом.

Премії талановитим спортсменам і тренерам

З метою підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень в Петрівському районі, морального, матеріального заохочення спортсменів та їх тренерів для досягнення високих спортивних результатів в грудні 2018 року прийняте рішення Петрівської районної ради про призначення стипендій для спортсменів Петрівського району усіх вікових категорій -  переможцям Олімпійських ігор, чемпіонатів світу, Європи, України та призерам Олімпійських ігор, чемпіонатів світу, Європи та України, а також учасникам Олімпійських ігор, які посіли 4-6 місця - їх тренерам.

Всього на галузь фізкультури і спорту в 2018 році витрачено 8 млн. 142 тис.грн.

В тому числі з державного бюджету – 1 млн.499 тис.грн, з районного бюджету – 5 млн. 239 тис.грн, з інших джерел – 1 млн.405 тис.грн.