01 лютого 2019 року в Петрівському РБК відбулася розширена рада відділу культури і туризму райдержадміністрації за підсумками роботи галузі культура у 2018 році та пріоритетних напрямках роботи на 2019 рік. В заході взяли участь голова РДА Сергій Завалій та його перший заступник Тетяна Панета, голова районної ради Тамара Сакара, працівники закладів культури.

З доповіддю виступила начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Наталія Подкопаєва. Вона  охарактеризувала стан справ у галузі, проінформувала про участь аматорських колективів в обласних та районних конкурсах і масових заходах, відмітила ряд інноваційних заходів, що були започатковані в минулому році.

За підсумками роботи за 2018 рік ряд колективів та активних учасників аматорського мистецтва закладів культури району були нагороджені Грамотами відділу культури і туризму райдержадміністрації та цінними подарунками.