02 лютого 2019 року відбулися чергові ігри чемпіонату за вихід до півфіналу. Три перемоги поспіль над сильними суперниками з впевненою грою, дозволили нам займати на даний момент друге місце, випередивши команди з П’ятихаток, Вишневого та Жовтих Вод. І саме ці результати вивели команду до півфіналу даного турніру і дають можливість поборотись за чемпіонство та виграти кубок до своєї колекції.

3 грудня 2018 року, у місті Жовті Води під егідою Федерації футзалу, проводиться чемпіонат серед вихованців спортивних шкіл Кіровоградської та Дніпропетровської областей. В ньому приймає участь 6 команд, серед них і наша – команда вихованців ДЮСШ «Олімп». Представники нашого району упродовж першого етапу змагань, показали невпевнену гру і знаходились на передостанньому місці, але бажання перемог і злагодженість команди, що відпрацьовується з дітьми на кожному тренуванні, з початком цього року принесла свої результати.

Крім цього, 02 лютого 2019 року в місті Знам’янка відбувся обласний чемпіонат з блискавичних шахів серед юніорів, де представник району Євген Дементьєв виборов ІІ місце.

Вітаємо переможців!