07 лютого 2019 року відбулося чергове засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Панети.

Під час наради учасники засідання, детально проаналізували  причини, що призводять до скоєння домашнього насильства в сім'ї, обговорили заходи щодо його запобігання. Тетяна Панета звернула увагу на важливість координації дій усіх служб, районної, селищної, сільських рад та правоохоронних органів під час проведення такої важливої роботи, особливо, серед молоді, а також на проведення більш широкої інформаційно-роз'яснювальної кампанії щодо попередження домашнього насильства в сім'ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми.

По закінченню наради були видані відповідні доручення щодо посилення та активізації роботи відповідальних за проведення профілактичної роботи з сім'ями, де виникає реальна загроза вчинення домашнього насильства в сім'ї, або де було вчинено таке насильство.