Урядова програма підтримки утримання молодняку ВРХ

За утримання молодняка до 13 місячного віку (2500 гривень на голову)

Дотація буде надаватися фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Крок 1. Ідентифікувати теля шляхом біркування та реєстрації.

Крок 2. Підготувати для подання мінімальну кількість документів:

• копії паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняку – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  • копія паспорту особи – власника тварини;
  • копія довідки або договору про відкриття рахунку в банку;
  • копія ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.

Крок 3. Подати до сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади документи.

Документи приймаються протягом року в порядку черговості -  до 01 травня, до 01 вересня та до 01 грудня.

Крок 4. Отримати бюджетні кошти на поточний рахунок відкритий у банку.

* Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання  наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка розмірі:

за період утримання молодняка віком 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1 500 гривень за голову.

Для отримання додаткової інформації звертатись до відділу агропромислового розвитку Петрівської РДА (9-75-53), органів місцевого самоврядування за місцем проживання.