Весна - найпрекрасніша пора року. З її першим подихом приходить до нас чудове жіноче свято - 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у житті - щастя, радість, надія, кохання - пов'язане з жінкою. Саме прекрасна половина людства наповнює будні яскравими фарбами, спонукає до шляхетних вчинків і добрих справ.

Тож, напередодні Міжнародного жіночого дня 8 березня, в Петрівському районному Будинку культури відбулися урочистості.

Із найщирішими побажаннями до прекрасної половини району звернулись голова райдержадміністрації Сергій Завалій і голова районної ради Тамара Сакара.

Вони відзначали, що жінки - берегині роду, миру і злагоди. Немає такої галузі, у якій би не працювали жінки. Їхня праця відчутна у соціально-економічному та культурно-громадському розвитку району.

З іменем Жінки пов’язане усе найдорожче – щастя, радість, кохання. Заради жінок та їхньої прихильності відбуваються мільйони як повсякденних, так і видатних справ. Керівники побажали жінкам міцного здоров’я і благополуччя, великого особистого щастя, уваги й любові рідних і близьких людей.

Сергій Завалій і Тамара Сакара, також, нагородили представниць трудових колективів району районними відзнаками за високий професіоналізм та сумлінну працю.

Почесною Грамотою Петрівської районної ради і Петрівської районної державної адміністрації нагороджено:

• вихователя Петрівського дошкільного навчального закладу № 2 «Сонечко» БАБЕНКО Тетяну Іванівну;
  • слідчого слідчого відділення Петрівського відділення поліції Долинського відділу поліції ГУ національної поліції в Кіровоградській області БЕСАРАБ Мар’яну Олександрівну;
  • медичну сестру загальної практики – сімейної медицини Балахівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Петрівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» БАЛАНДІНУ Наталію Вікторівну;
  • бухгалтера фермерського господарства «АЛАН» БІЛЕНКО Олену Олександрівну;
  • завідувача Петрівською центральною районною аптекою № 54 ПрАТ «Ліки Кіровоградщини» ВИСОЦЬКУ Людмилу Яківну;
  • бібліотекаря – методиста Петрівської центральної районної бібліотеки ГРИДАСОВУ Тетяну Михайлівну;
  • голову первинної організації ветеранів України Новостародубської сільської ради ІВАХНЕНКО Віру Гаврилівну;
  • багатодітних матерів КАЙНАР Тетяну Анатоліївну і ПРИХОДКОВУ Олену Вікторівну;
  • члена первинної організації ветеранів ПрАТ «ЦГЗК» СИДОРЕНКО Валентину Василівну;
  • адміністратора відділу (центру) надання адміністративних послуг Петрівської районної державної адміністрації УТЄВУ Любов Макарівну;
  • головного спеціаліста загального відділу апарату Петрівської районної державної адміністрації КОЗЮРАК Наталію Іванівну;
  • учителя російської мови та літератури Луганської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів КОПАНЬ Галину Василівну;
  • кухонного працівника комунального закладу «Петрівська центральна районна лікарня» КРАВЧЕНКО Олександру Олексіївну;
  • техніка – картографа маркшейдерської служби загальнокар’єрного персоналу Петрівського кар’єру ПрАТ “ЦГЗК» КУДІН Ніну Іванівну;
  • фахівця з договірної роботи ТОВ «Верес» ЛУК’ЯНЕНКО Дар’ю Станіславівну;
  • ветерана органів місцевого самоврядування ОСТРОВЕРХУ Людмилу Сергіївну;
  • провідного інженера бюро поточних та капітальних ремонтів загальнокар’єрного персоналу Петрівського кар’єру ПрАТ “ЦГЗК» ПАНІНУ Тетяну Анатоліївну;
  • двірника фінансово – господарського відділу виконавчого апарату Петрівської районної ради ПОБІГУШКО Людмилу Іванівну;
  • керівника народного аматорського жіночого вокального квартету «Елегія» Петрівського районного Будинку культури ШАРУТЕНКО Олену Григорівну.

Святкова програма, яку, як завжди, блискуче вели Дмитро Суліма і Сергій Чорнопольський, вражала яскравістю та різнобарвністю: жінок того дня вітали маленькі і дорослі артисти, даруючи своє вокальне та хореографічне мистецтво.

Численні гості свята гаряче аплодували Ірині Іщенко, Юлії Білій, Лілії й Сергію Чорнопольським, Олені Шарутенко, Наталії Подкопаєвій, Дмитру Сулімі і хореографічному колективу дитячої музичної школи.

Отож, урочистості завершилися, але чарівна мелодія свята ще довго звучатиме в серцях представниць прекрасної половини людства.