На конкурсі «Міс  милі бабусі», який  напередодні свята 8-го березня  вперше відбувся у районі за ініціативою членів районної організації ветеранів, було сонячно від щирих посмішок, затишно від святкової атмосфери і гаряче від аплодисментів, якими вітали присутні учасників  команд чарівних бабусь-конкурсанток.

Взяти участь у конкурсно-розважальній програмі, що відбувалася у районному Будинку ветеранів, вирішили команди «Запальнички» студентів універститету третього віку  та «Суперові бабульки» Петрівського кар’єру.

Позитивною енергетикою учасниці конкурсу  заряджали гостей свята і поважне журі, якому випала нелегка, але почесна місія обрати переможців. Оцінювати конкурсанток мали честь начальник управління соціального захисту населення Валентина Сибіра, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Петрівського району Інна Лук»янова, начальник  відділу культури і туризму Наталія Подкопаєва, голова районної організації ветеранів України Олег Гіюк. Очолила журі перший заступник голови  райдержадміністрації  Тетяна Панета. Вона передала щирі вітання від голови РДА Сергія Завалія та голови районної ради Тамари Сакари та побажала милим бабусям  та усім гостям святкового заходу  міцного здоров’я, миру та злагоди, а також побільше радісних і приємних хвилин у житті.

Креативно і творчо підійшли команди до всіх етапів змагань. Конкурсантки  мали змогу пре­зентувати себе і свої здібності у номіна­ціях «Візитка», «Розминка», «У дзеркалі слова», «Найкрасивіша, найвродливіша», «Конкурс перукарів», «Домашнє завдання»,   чистили картоплю на швидкість та якість, ліпили вареники, знаходили вихід із  складної ситуації, дивуючи присутніх своїм жіночим оригінальним розумом.

Поки журі підраховувало бали, глядачі зачаровано слухали пісні «Роки, роки» та «Пісня про гірника» у виконанні Лідії Левчук та Тетяни Пешехонової. Надзвичайну насолоду глядачам подарував виступ Катерини Штепи, яка прочитала гумореску Бориса Олійника «П’яний Панас». Вірш Сергія Острового «Заболела мать» у виконанні Ніни Лихоусенко  розчулив та змусив задуматись кожного присутнього на заході.

Цікаво й по-весняному відбувся  конкурс, лунало багато вітань і від гостей заходу, і від членів журі, адже всі учасниці підійшли до конкурсу з великою відповідальністю, і всі вони довели, що на Петрівщині живуть найкращі, найталановитіші бабусі.

За підсумками конкурсів, журі одноголосно прийняло рішення, що цього разу перемогла дружба, оскільки переможця в такому конкурсі виявити просто неможливо - настільки бабусі виявилися артистичні, здібні, талановиті й творчі. Команди, та кожна їх учасниця, отримали подарунки, які від імені голів РДА Сергія Завалія та  районної ради Тамари Сакари, вручила перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета. Вони сердечно дякували організаторам за подароване свято і відмінний настрій, проявлені доброту, увагу і сердечність.

І хоч подібний конкурс організували в районі вперше, зважаючи на його популярність та зацікавленість людей поважного віку, учасники заходу на майбутнє домовились  проводити його щорічно.

Фото, що зробили на згадку, буде довго тішити  учасників заходу приємними спогадами.