Сьогодні, 06 березня 2019 року, перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Панета, разом із військовим комісаром Петрівського районного військового комісаріату Олегом Откидачем, вручили Тамарі Олексіївні Лисенко, мамі загиблого в зоні АТО Олексія Лисенка, відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Тетяна Панета від імені голови районної державної адміністрації Сергія Завалія, голови районної ради Тамари Сакари й від себе особисто висловила подяку Тамарі Лисенко за виховання хороброго, відважного сина, який пішов захищати рідну землю від ворога і поклав за це своє життя.

• Складно висловити словами ті почуття, що переживає щодня Тамара Олексіївна - мужня і сильна жінка, та кожен із нас, пригадуючи Олексія . Люблячий син, талановитий, гарний, цілеспрямований юнак, відповідальний, сміливий воїн – він один з кращих синів України. Він загинув заради майбутнього, заради свободи. Ніхто не поверне матері сина, але наші хлопці живі і житимуть доти, поки вони залишатимуться в наших серцях, - додала Тетяна Григорівна.

Тамара Олексіївна подякувала за нагороду і з гордістю та жалем зізналася: - В третю річницю загибелі Олексія, мені було вручено почесний знак «Інженерні війська. Антитерористична операція». Лише нещодавно дізналася, що ескіз даної відзнаки розробляв мій син Олексій.»

Тетяна Панета зазначила, що сьогодні, 06 березня 2019 року, Тамара Лисенко і Алла Горністова запрошені та братимуть участь в святкових заходах з нагоди жіночого дня 8 Березня в обласній філармонії м.Кропивницького. Вкотре подякувала Тамарі Олексіївні за її активну життєву позицію, небайдужість і душевність.

Військовий комісар Олег Откидач вручив Тамарі Лисенко Подяку від Петрівського районного військового комісаріату та, користуючись нагодою, привітав всіх жінок з прийдешнім святом весни й жіноцтва.

Учасники заходу, за традицією, сфотографувалися на згадку.

Цього ж дня представники районної влади та райвійськкомату привітали зі святом 8 березня матерів, сини яких загинули під час військовий дій на сході України, та нагородили відзнакою Передента України «За участь в антитерористичній операції» (посмертно)  маму Олександра Хруля і  Івана Міхна.