14 березня 2019 року жителька селища Петрове Петрівського району Гришко Клавдія Полікарпівна відзначила своє 100-річчя.

Народилась Клавдія Полікарпівна в селянській сім’ї в Петровому, мужньо пережила багато трагічних подій, які випали на її долю: голодомор, Другу Світову війну, відбудову. Працювати почала з 18-річного віку – тридцять років працювала на посадах сортувальника поштового відділення в м. Дніпродзержинську. На життєвому шляху довелося освоїти професію трактористки, механізатора. З 1967 року по 1970 рік працювала в колгоспі «Росія» Петрівського району, потім до виходу на пенсію у 1974 році працювала у колгоспі ім. Леніна.

З нагоди поважного ювілею до оселі довгожительки завітали перший заступник голови РДА Тетяна Панета, заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Карен Караханян, заступник директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Петрівського району Світлана Федорова, Петрівський селищний голова Світлана Тилик та її заступник Андрій Сидоренко.

Звертаючись до ювілярки, гості побажали їй міцного здоров’я, поваги від оточуючих, любові від рідних і близьких людей – дітей, онуків та правнуків, які на даний час опікуються своєю рідненькою матусею та бабусею та своєю любов’ю й повагою зігрівають її поважний вік.

Гості на знак поваги вручили Клавдії Полікарпівні квіти й подарунки та поспілкувалися з ювіляркою, розпитали про життя-буття. Ювілярка висловила щиру вдячність за увагу й теплі вітання.