11 квітня 2019 року в селі Луганка відкрито меморіальну дошку загиблому учаснику антитерористичної операції Івану Міхну. Пам’ятний знак встановили на фасаді загальноосвітньої школи, де навчався Герой.

Участь у відкритті взяли рідні Івана, голова Петрівської РДА Сергій Завалій та його перший заступник Тетяна Панета, голова  Петрівської районної ради Тамара Сакара, заступник військового комісару, майор, учасник бойових дій на сході України Сергій  Магда, Луганський сільський голова Роман  Штурмак, голова правління СВК «Агрофірма Маріампольська» Костянтин Міщанін, голова громадської організації воїнів АТО «Захисник Петрівщини» Сергій Савченко, голова волонтерського руху «Допоможемо воїнам Петрівщини» Алла Горністова, настоятель релігійної громади Української Православної Церкви Київського патріархату на честь преподобного Олексія чоловіка Божого в селищі Балахівка ієрей Володимир Мороз, учасники АТО, друзі, знайомі, учнівський та педагогічний колектив і громада села.

Почесну місію відкриття меморіальної дошки учаснику АТО Івану Міхну було надано мамі героя – Наталії Григорівні, сину Олександру та другу, однокласнику та учаснику АТО Костянтину Барліту.

Звертаючись до учасників заходу голова райдержадміністрації Сергій Завалій наголосив: «Сьогодні ми не лише вшановуємо пам’ять про подвиг українського воїна, ми прагнемо, щоб його приклад героїчного служіння Батьківщині був постійно на очах й у думках молодого покоління.  Ми не можемо повернути час, але ми можемо зберегти пам’ять про людину. Людина живе доти, доки про неї пам’ятають. Тому меморіальна дошка Івану Міхну, яку ми сьогодні відкриваємо, буде нагадувати про нашого земляка. Він вчився у цій школі, ходив її коридорами.  Мав добрі плани на майбутнє. Але, коли сказали йти захищати Батьківщину, він вчинив як справжній чоловік, батько: пішов виконувати свій священний обов’язок».

- Прикро, що нас зібрала така сумна подія. Але на жаль, війна – це сльози, це кров та смерть, війна забирає від нас найрідніших, синів і дочок, батьків та братів. Ми не хочемо більше вішати меморіальні дошки на стіни шкіл, ми хочемо відкривати нові школи, весело зустрічати дітей, навчати їх. Ми хочемо жити мирно. Герої не вмирають, вони будуть вічно жити в наших серцях! І тепер Іван дивиться на нас із граніту гарний і здоровий, наче хоче сказати нам усім: живіть у мирі і за мною не сумуйте, я зі своїми побратимами буду завжди вас захищати, – такими словами звернулася до учасників заходу голова районної ради Тамара Сакара.

Про героїчний подвиг українських хлопців, які захищають ціною власного життя цілісність нашої держави, йшлося у виступах Романа Штурмака, Костянтина Міщаніна, Алли Горністової та Сергія Савченка.

Голова РДА Сергій Завалій, голова районної ради Тамара Сакара та заступник військового комісару Сергій Магда вручили Відзнаку Президента України «За Участь в Антитерористичній операції», «Учасник АТО», Нагрудний знак «Ветеран війни-учасник бойових дій» нашим героям воїнам-землякам, що проживають на території Луганської сільської ради.

Керівники району вручили квіти мамі загиблого, Міхно Наталії Григорівні.

Чин освячення пам’ятної дошки здійснив настоятель релігійної громади української православної церкви Київського патріархату на честь преподобного Олексія чоловіка божого в селищі Балахівка ієрей Володимир Мороз.

Під час мітингу звучали зворушливі слова та спогади про Івана Міхна, діти читали вірші, запалили свічі пам`яті. Присутні вшанували пам’ять про героя та усіх патріотів України, що загинули захищаючи її незалежність, хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу. Шкільним подвір’ям на завершення залунав Державний Гімн України.

Вічна пам’ять Герою!