11 квітня 2019 року в сесійній залі районної ради відбувся навчальний семінар з питань реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, який  ініційований Головним управлінням Держпродспоживслужби у Кіровоградській області.

На семінарі фахівці управління зосередили увагу на основних моментах, що стосуються захисту прав споживачів, обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Доповідачами на ньому виступили Сухопарова В.О. - начальник управління захисту споживачів, Буднікова Л.С. - начальник відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства управління захисту споживачів, Горовий С.В. - начальник відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів, Крайносвіт Р.В. - начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

У семнарі взяли участь сільські, селищні голови та посадові особи органів місцевого самоврядування, відповідальні за захист прав споживачів, суб’єкти підприємницької діяльності сфери послуг та торгівлі продовольчими, непродовольчими товарами, а також лікарськими засобами і виробами медичного призначення, які здійснюють господарську діяльність на території району.

В ході семінару були розглянуті актуальні питання у цій сфері, зокрема: зміни в чинному законодавстві, що стосуються діяльності фізичних осіб-підприємців з продажу товарів (робіт, послуг); основні права споживачів та механізми їх захисту; можливості органів місцевого самоврядування зі здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів та інші.