11 квітня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Панета провела засідання оргкомітету з підготовки до відзначення 33-х роковин Чорнобильської катастрофи 26 квітня 2019 року.

В засіданні взяли участь представники Петрівської районної організації добровільного товариства “Союз Чорнобиль”, керівники окремих структурних підрозділів РДА.

В ході обговорення плану заходів вирішили 26 квітня 2019 року о 09 годині провести мітинг-реквієм біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля, покладання квітів та панахиду за участю представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств і відомств України, депутатів місцевих рад, громадських та релігійних організацій.

До скорботної дати планується надання адресної матеріальної допомоги дітям-інвалідам, дітям-сиротам, напівсиротам та вдовам померлих громадян потерпілим внаслідок ЧАЕС, за рахунок коштів, передбачених місцевими бюджетами.

В закладах культури району та серед учнівської молоді будуть проведені зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

За результатами наради першим заступником голови райдержадміністрації були надані відповідні доручення.