Починаючи з минулого тижня в районі проходили молодіжно-спортивні заходи з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, який ми відзначали 07 квітня 2019 року. Апогеєм цих заходів стала третя районна спартакіада, яка відбулася 12 квітня 2019 року та вже традиційно пройшла у форматі «Веселих стартів» на оновленому мультиспортивному комплексі ДЮСШ «Олімп».

У спартакіаді взяли участь збірні команди учнівської молоді Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів, Володимирівської ЗШ І-ІІ ступенів та Луганської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Змагання відкрили голова районної державної адміністрації Сергій Завалій та голова районної ради Тамара Сакара.

«Ми раді вітати вас на спартакіаді присвяченій Міжнародному Дню здоров’я, яка вже стала традиційною. Сьогодні ми станемо очевидцями неперевершеного спортивного свята, свята міцного здоров’я, витривалості та гарної фізичної форми. Бажаємо командам успіху та перемоги!» - сказали керівники району. Крім цього, вихованці відділення стрільби кульовоїДЮСШ «Олімп» отримали чудовий подарунок від керівництва – оптичну стрілецьку установку «SCATT» та ноутбук до неї.

Оцінювала ж вміння та спритність учасників команда журі у складі першого заступника голови Петрівської районної державної адміністрації Панети Тетяни Григорівни, завідувача сектору молоді та спорту районної державної адміністрації Лугової Ірини Іванівни, тренера-викладача ДЮСШ «Олімп» Агафонова Олексія Володимировича, та методиста РМК КУ «Петрівський районний центр із обслуговування закладів освіти» Савостікової Валентини Миколаївни. Лічильну комісію представляв директор ДЮСШ «Олімп» Гусарєв Олександр Володимирович.

А головним тренером та суддею змагань виступив голова районної організації ВФСТ «Колос» Залевський Богдан Сергійович.

Гостями свята були вболівальники команд, молодь та громада району.

З самого початку і до останньої хвилини змагання проходили у дружній обстановці, вони були доволі напружені, команди з останніх сил долали всі перешкоди і неозброєним оком видно, яка міцна сила їх командного духу.

Учасники демонстрували свої вміння презентувати команду, а також спритність у володінні м’ячем, скакалкою, обручем тощо. Кульмінацією ж змагань стало перетягування канату, в якому силою змагалися не тільки юнаки, а й представниці прекрасної статі.

Тож, з відчутною різницею в балах здобула перемогу збірна команда учнівської молоді Володимирівської ЗШ І-ІІ ступенів. Команда виборола Перехідний Кубок голови районної державної адміністрації та голови районної ради, володарем якого з минулорічних змагань була збірна команда Новостародубської громади. Друге та третє місце посіли збірні команди учнівської молоді Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів та Луганської ЗШ І-ІІІ ступенів відповідно, які отримали грамоти та кубки.

Окрім того, на початку змагань було оголошено номінації на «Кращого гравця» серед юнаків та дівчат,  а також «Краще представлення команди» на спеціальний приз голови районної державної адміністрації та голови районної ради.  Тож, кращим гравцем серед дівчат журі визначело Уколову Анастасію, с. Володимирівка, серед хлопців – Христенка Віталія, с. Луганка. Анастасія та Віталій отримали цінні подарунки (дартс). Спеціальний приз від районного керівництва (волейбольний м’яч) за краще представлення команди отримали спортсмени з Нового Стародуба.

Вітаємо переможців!

Організатори заходу висловлюють щиру вдячність колективу районного Будинку культури та гурту «НеФормат», які стали родзинкою спартакіади та додали настрою й запалювали своєю енергією команди-учасниць і всіх присутніх. Тож, у всіх учасників спортивного свята зберігався гарний настрій від початку до завершення заходу, не зважаючи на зіпсовану погоду.