16 квітня 2019 року відбулася  зустріч керівництва району з молодими вчителями – переможцями конкурсів професійної майстерності педагогів: Іриною Гридасовою, вчителем початкових класів Петрівської ЗШ І ступеня, філії комунального закладу «Петрівське НВО «ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія», яка стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Основи здоров’я», здобувши почесне ІІІ місце, Любов’ю Мовчан, вчителем початкових класів Володимирівської ЗШ І-ІІ ступенів, філії Ганнівської ЗШ І-ІІІ ступенів, яка стала переможцем районного конкурсу «Формула успіху молодого вчителя» у номінації «Молодий учитель зі стажем роботи до 1-го року» (І місце), була учасником 48-го обласного зльоту молодих вчителів Кіровоградщини, присвяченому 80-річчю утворення Кіровоградської області та 100-річчю від дня народження І.Г.Ткаченка, стала переможцем обласного конкурсу молодих вчителів «Міс Освітянка – 2019» у номінації «Міс оригінальність» та Аліною Троценко, практичним психологом Володимирівської ЗШ І-ІІ ступенів, філії Ганнівської ЗШ І-ІІІ ступенів, переможцем районного конкурсу «Формула успіху молодого вчителя»  у номінації «Молодий учитель зі стажем роботи до 1-го року» (ІІ місце), учасником 48-го обласного зльоту молодих вчителів Кіровоградщини, присвяченому 80-річчю утворення Кіровоградської області та 100-річчю від дня народження І.Г.Ткаченка, переможцем обласного конкурсу молодих вчителів «Міс Освітянка – 2019» у номінації «Міс степова красуня».

В заході взяли участь  голова районної державної адміністрації Сергій Завалій, його перший заступник Тетяна Панета, голова районної ради Тамара Сакара, керівники навчальних закладів, в яких працюють молоді вчителі, працівники відділу освіти райдержадміністрації.

Модератором заходу була Зоя Ошега – завідувач районного методичного кабінету КУ «Петрівський районний центр із обслуговування закладів освіти».

Вона розповіла, що 12 квітня поточного року у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка відбулося урочисте закриття ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Основи здоров’я». Нашу область достойно представляла Ірина Гридасова, яка зайняла ІІІ місце. Конкуренція була надзвичайно велика, адже серед 25 вчителів з усіх областей України були педагоги з великим стажем та досвідом, на відміну від Ірини, яка поки що має зовсім невеликий стаж професійної діяльності, не має категорії, але має великий потенціал і наполегливість у досягненні мети. Цей потенціал молодого талановитого педагога був підкріплений злагодженою роботою команди, яка допомагала їй готуватися до конкурсу – керівників навчального закладу та районного відділу освіти, старших колег-наставників.

Любов Мовчан закінчила у 2018 році Центрально український державний педагогічний університет імені В.Винниченка. Отримавши кваліфікацію бакалавра, продовжує навчання в магістратурі. Вона вимоглива до себе, ініціативна, творча особистість, відмінно володіє формами і методами організації навчально-виховного процесу. У своїй роботі широко використовує інноваційні форми і методи роботи.

Аліна Троценко також закінчила у 2018 році Центрально український державний педагогічний університет імені В.Винниченка, отримавши кваліфікацію бакалавра, продовжує навчання в магістратурі. Як практичний психолог, організовує моніторинг рівня агресивності, тривожності, інтелекту, рівня трудової здатності учнів з подальшим наданням рекомендацій, приділяє увагу профілактиці шкідливих звичок. Під її керівництвом здійснюється профорієнтаційна робота, психологічна підтримка обдарованих дітей. Аліна Едуардівна перебуває в постійному процесі творчого саморозвитку, шукає оптимальні шляхи для розв’язання шкільних проблем.

Молодих педагогів привітали керівники району.

Сергій Завалій підтвердив намір і в подальшому підтримувати освітян району, зауважив, що успішні виступи на конкурсах – приклад для інших вчителів. Не варто боятися конкурсів, потрібно брати в них участь, адже це важливий фактор підвищення своєї професійної майстерності, збагачення досвідом.

Тамара Сакара зауважила, що реакцією на звістку про перемогу Ірини Гридасової був вигук: «Ура!».

- Ми всі цього прагнули, тож надзвичайно задоволені тим, що Петрівщину помітили на всеукраїнському рівні. Якщо в попередні роки ми вважали успіхом 6 – 7 місце на Всеукраїнському конкурсі, то нині маємо призове третє місце. Це результат титанічної праці багатьох людей – працівників районного методичного кабінету, колег Ірини Григорівни, її керівників. Тож відзначаємо цей здобуток, як нашу спільну перемогу – сказала Тамара Вікторівна.

До привітань долучилися практично всі, присутні на зустрічі, на адресу молодих вчителів лунало багато щирих, теплих слів. Вони, у свою чергу, висловили вдячність всім, хто допомагав їм підготуватися до конкурсів, хто вірив в них. Розповіли про хід змагань, про те, що серед конкурсантів панувала атмосфера доброзичливості, взаємодопомоги, що збагатилися новими враженнями, досвідом, новими добрими знайомим і друзями.

Під час спілкування між учасниками зустрічі червоною ниткою проходила думка, що одним з найголовніших факторів, які сприяють успішним виступам вчителів на обласних і республіканських конкурсах є всебічна підтримка освітянської галузі керівництвом району. Говорилося про те, що вчителі з інших районів із заздрістю та захватом сприймають інформацію про рівень матеріальної бази навчальних закладів нашого району, рівень підтримки педагогів, їхнє матеріальне забезпечення.

У відповідь на це Тамара Сакара зауважила, що робити все можливе для підтримки освітян приємно, бо результатом цього є вагомі здобутки, престижність професії педагога в нашому районі. «Тож нам є чим пишатися» - сказала вона.

Сергій Завалій сказав на завершення зустрічі, що йому дуже подобається вислів: «Витрати на освіту – це інвестиції в майбутнє». Це, дійсно, так. Тому ці інвестиції не припиняться.

На завершення керівники району вшанували переможців конкурсів квітами, грошовими винагородами, а також сфотографувалися з усіма учасниками зустрічі.