17 квітня 2019 року проведено нараду у першого заступника голови райдержадміністрації  Тетяни Панети з питань здійснення безкоштовного перевезення окремих категорій населення.

На нараді були розглянуті такі питання:

1. Про виконання графіку перевірки маршрутів, які здійснюють пільгове перевезення окремих категорій населення за березень 2019 року згідно затвердженого графіка .
  2. Про проведення аналізу кількості перевезених осіб пільгової категорії населення за березень 2019 року по пільгових маршрутах згідно «форми -2 пільга» та даних бази ЄДАРП.
  3. Про відшкодування коштів за пільгове перевезення окремих категорій громадян по маршрутах: смт Петрове – м. Олександрія, смт Петрове - с. Луганка, смт Петрове – м. Кропивницький, смт Петрове – с. Малинівка, смт Петрове – с. Зелене, смт Петрове – с. Іскрівка, смт Петрове – м. Кропивницький, смт Петрове – с. Водяне - за березень 2019 року.
  4. Про відшкодування коштів по маршруту « м. Олександрія – смт Петрове – м. Кривий Ріг» ФОП Колоскова Н.А.

В ході наради було вирішено провести фінансування по пільговому проїзду за березень 2019 року в межах кошторисних призначень.

Тетяна Григорівна звернула увагу на постійний моніторинг щодо перевезення пільгових категорій громадян згідно форми «2-пільга».