Шановні ветерани війни, діти війни, жителі району!

Скільки б не минуло років з того дорогого для всіх нас Дня Перемоги, ми назавжди закарбували у своїй пам’яті, якою трагічною ціною дісталася Україні перемога у війні. Ми завжди шануватимемо ці світлі дні, як дні вічної і незгасної пам’яті за загиблими в роки війни, дні остаточної перемоги над ворогом.

Це свято – символ героїзму, самовідданої любові до рідної землі, нескореної сили духу захисників України.

Бажаю всім злагоди у суспільстві, взаєморозуміння, щасливого сьогодення, надійного майбутнього для нашої рідної України та мирного неба над головою!

Ми пам’ятаємо і будемо пам’ятати. Ми перемогли в далекому 1945 – будемо перемагати завжди, адже сила нашого народу в любові до своєї Батьківщини та непереборному бажанні жити у вільній, щасливій і мирній країні!

Голова районної державної адміністрації Сергій Завалій