Упродовж цього тижня в районі було проведено ряд спортивних заходів з нагоди Дня пам'яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Розпочалися вони 07 травня 2019 року районними змаганнями з волейболу між командами молоді та ветеранів спорту. Змагання були цікавими та напруженими й проходили в теплій, дружній атмосфері. І все, ж досвід – то є неоціненний скарб – тому перемогу у цих змаганнях вибороли ветерани спорту. Команда переможців отримала цінний подарунок від районного керівництва.

Продовжився спортивний марафон 08 травня 2019 року змаганнями зі стрільби кульової в яких взяли участь учасники ООС (АТО) та члени районної спілки ветеранів. Безпосередньо змагання проходили в оновленому й відремонтованому тирі ДЮСШ «Олімп». Від імені районного керівництва учасників змагань привітала завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Лугова Ірина Іванівна, яка передала вітання від голови районної державної адміністрації Завалія Сергія Володимировича та голови районної радм Сакари Тамари Вікторівни. Ірина Іванівна побажала всім миру, злагоди, а у змаганнях - перемоги.

Тож, переможцями змагань стали:

І місце – Гавеля Павло Іванович

ІІ місце – Неклеса Віталій Васильович

ІІІ місце – Стрижак Микола Петрович.

Переможці були нагороджені грамотами та медалями.

Також 08 травня 2018 року на мультиспортивному комплексі ДЮСШ «Олімп» в смт Петрове було розіграно Кубок ДЮСШ «Олімп», серед дітей 2008-2010 р.н. Хід командної першості має такий вигляд :

1 місце – ДЮСШ «Олімп» (Петрове) – 6 очок

2 місце «Іскра» (Іскрівка) – 3 очки.

3 місце ДЮСШ «Олімп-2» (Петрове) – 0 очок.

Команди отримали дипломи за відповідно зайняті місця, а чемпіон окрім того отримав кубок.

Також було відзначено грамотою кращого гравця змагань. Ним став вихованець ДЮСШ «Олімп» – Скарга Іван.

Вітаємо переможців!