Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас. Кожної людини, яка живе та ходить по землі. Це свято відзначається в нашій країні в другу неділю травня.

День матері – це найкраща можливість нагадати мамі, як сильно ми любимо і цінуємо її. Протягом років, День матері в Україні став чудовим приводом для того, щоб приїхати до мами, або зателефонувати їй, та сказати «спасибі» за її самовідданість, любов і підтримку.

Тож, напередодні цього теплого і душевного свята, управління соціального захисту населення РДА, за сприяння керівництва району, не згаяло можливість привітати тих мам, які виховали особливих для нашого сьогодення дітей. А власне, героїв нашого часу, які завдяки патріотичному вихованню своїх матерів, йшли боронити суверенітет і спокій української держави.

10 травня 2019 року на засідання круглого столу для спілкування з мужніми та сильними духом матерями були запрошені голова районної державної адміністрації Сергій Завалій та голова районної ради Тамара Сакара. Керівництво зі сльозами на очах зверталися до кожної мами, а саме Тамари Лисенко, Наталі Міхно, Анжели Тук, Інни Громової, Ольги Позивай, Тетяни Котової та Ольги Ганзіної зі словами вдячності за їх синів, бажали їм наснаги та здоров’я, а особливо душевного спокою. А також оголосили подяку кожній мамі за активну життєву позицію, вагомий внесок у виховання почуття патріотизму та високу відповідальність.

Також, до слова був запрошений настоятель храму Вознесіння Господнього протоієрей Михайло Царук, який зауважив на невиподковості святкування даного свята у період Пасхальних тижнів, адже початок усьому йде від жінки, матері, берегині.

Щоб підняти настрій свята звісно ж потрібна гарна пісня. Таку композицію, як «А сорочка мамина», виконала Інна Сенюк, вклавши усі емоції і хвилювання. І звісно, хто ж як не діти можуть привітати матусь, тож вихованці групи «Калинка» ДВНЗ № 1 «Рудана» соромлячись, але звертаючись з великою любов’ю виконували вірші, пісні, а на згадку про себе дарували усім присутнім листівки-привітання.

Завершилася зустріч неформальним спілкуванням за чашкою чаю, за яким керівництво району та начальник управління соціального захисту населення РДА Валентина Сибіра запропонували мамам поділитися своїми переживаннями, пропозиціями та поговорити просто по душах.