З 10 травня по 14 травня 2019 року, в місті Чернігів відбулись Всеукраїнські змагання рухома мішень, пістолет, гвинтівка «Поліське полювання – золота куля» зі стрільби кульової.

У змаганнях взяли участь спортсмени з 10 областей України, де наш район представляли 9 вихованців ДЮСШ «Олімп» різних вікових груп. На змаганнях спортсмени показували свої вміння в двох дисциплінах – ПП-3 та ПП-MIX, остання є новою олімпійською вправою. В першій вправі змагались всі учасники за особисту першість і наші представники, не зважаючи на те, що були наймолодшими, з поміж більш як 10 команд з різних областей, а це близько 200 учасників показали дуже гарні результати.

Іванченко Ірина увійшла в десятку кращих спортсменів України, посівши 9 місце у турнірній таблиці.

У вправі ПП-MIX, наші вихованці були об’єднані в пари «хлопець – дівчина», де ми показали один із кращих результатів на цих змаганнях, потрапивши до складу фіналістів, що до речі, вперше.

У фінальній серії додаткових пострілів наша команда у складі Комишової Олександри та Больбота Антона зайняла п’яте місце. Гарний результат показали також пара Іванченко Ірина і Бакун Руслан, потрапивши у десятку кращих. Окрім цього, були сформовані об’єднані команди ДЮСШ «Олімп» та ДЮСШ №3 м. Кропивницький, які також зайняли достойне місце у турнірній таблиці змагань.