14 травня 2019 року в приміщенні сесійної зали Петрівської районної ради відбулася сесія Петрівського районного парламенту дітей, на яку прибули 29 депутатів із 11 закладів загальної середньої освіти району. На сесію РПД завітали гості: Сакара Тамара Вікторівна – голова Петрівської районної ради, Панета Тетяна Григорівна – перший заступник голови Петрівської районної державної адміністрації, Лугова Ірина Іванівна – завідувач сектору молоді та спорту Петрівської райдержадміністрації.

Керівники району привітали юних депутатів з успішним завершення навчального року; відмітили, що пишаються їхніми досягненнями, що діяльність Петрівського РПД є дієвою та результативною і запевнили про подальшу плідну співпрацю. Також, привітали в. о. голови Петрівського РПД Єфімову Тетяну з визнанням її кращою головою комісії Кіровоградського ОПД.

На сесії РПД розглядалися питання:

• звіт про участь Петрівського РПД у роботі Кіровоградського ОПД;
  • звіт про роботу Петрівського РПД за 2018-2019 навчальний рік;
  • звіти голів ШПД за напрямами діяльності органів учнівського самоврядування;
  • підведення підсумків районного конкурсу з благоустрою «Школа та село – наш дім, ми господарі в нім»;
  • про підготовку до проведення районного фестивалю дитячих громадських організацій «Фестиваль професій».

Петрівський РПД працює в багатьох напрямах: формування активної громадської позиції лідерів,  волонтерська робота,  пропаганда здорового способу життя,  робота з молодшими школярами,  організація дозвілля школярів та багато інших. Усі ці напрями роботи були висвітлені у звітах голів осередків учнівського самоврядування шкіл району. У цілому роботу Петрівського РПД визнано задовільною.

Також у рамках сесії було підведені підсумки районного конкурсу з благоустрою «Школа та село – наш дім, ми господарі в нім». Проекти, представлені на конкурс, продемонстрували організаційну роботу ШПД щодо благоустрою пришкільної території, створення оновлених сучасних класних кімнат, виготовлення сміттєвих баків для роздільного збору сміття та ін. Компетентне журі, у складі Лугової І. І. – завідувача сектору молоді та спорту Петрівської райдержадміністрації; Заєць С. В. – начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Петрівської райдержадміністрації;  Швець Т. М. – методиста районного методичного кабінету визнало переможцями конкурсу:

• за І місце – Новостародубську ЗШ І-ІІІ ступенів;
  • за ІІ місце – Ганнівську ЗШ І-ІІІ ступенів;
  • за ІІІ місце – Балахівську ЗШ І-ІІ ступенів.

Переможці конкурсу були нагороджені грамотами відділу освіти та подарунками.

На завершення було прийняте рішення сесії з урахуванням усіх пропозицій, що прозвучали в залі. Намітили нові напрями роботи РПД та терміни реалізації проектів.