Вже четвертий рік поспіль на Петрівщині запроваджено акцію з нагоди Всеукраїнського дня вишиванки, коли керівники району дарують вишиванки новонародженим діткам.

Напередодні цієї дати в пологовому відділенні центральної районної лікарні народився хлопчик, козак - третя дитина в родині Пронських з с.Йосипівки.

У відділення лікарні завітали голова районної державної адміністрації Сергій Завалій і перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета. Вони, разом з головним лікарем райлікарні Миколою Яновським, привітали Любов Пронську з народженням сина Жені, подарували квіти і вишиванку для малюка, як символ нескінченності українського роду.

Родині також вручили пакунок малюка, де є все необхідне в перші місяці життя дитини.