В районній державній адміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. 

05 червня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета провела засідання комісії  з питань захисту прав дитини.

- про виконання рішення № 3 комісії з питань захисту прав дитини від 24 квітня 2019 року «Про виконання батьківських обов`язків громадянкою  відносно дітей;

- про доцільність взяття родини  під соціальний супровід;

- про доцільність подання апеляції на рішення Петрівського районного суду Кіровоградської області від 20 травня 2019 року справа № 400/810/18 про відібрання дітей; 

- про виконання батьківських обов’язків громадянкою відносно малолітніх дітей;

- про доцільність тимчасового влаштування неповнолітньої  до КНП «Петрівська ЦРЛ»;

- про доцільність надання малолітнім  статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; 

- затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час обговорення питань, які стосувалися кожної окремої сім’ї, члени комісії висловили свої думки та  після дискусій приймали ту позицію, в якій найкомфортніше себе б почувала дитина. За результатами комісія прийняла компетентне та виважене рішення, спрямоване на захист прав та інтересів дітей.