День журналіста в Україні вперше почали відзначати 06 червня 1994 року після підписання Указу Президента України про встановлення в Україні професійного свята засобів масової інформації.

Саме 06 червня у 1992 році в Брюсселі (Бельгія) Національну спілку журналістів України прийняли до Міжнародної федерації журналістів.

Тож, з нагоди професійного свята майстрів пера і слова, сьогодні керівники районної державної адміністрації і районної ради привітали колективи районних мас-медіа.

З щирими вітаннями перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, заступник голови районної ради Антоніна Іванова і завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Тетяна Волощенко завітали до колективів ТОВ «Редакція Петрівської районної газети «Трудова слава» і комунального закладу „Редакція Петрівського районного радіомовлення” (радіо “Голос Петрівщини”).

Гості від імені голови райдержадміністрації Сергія Завалія, голови районної ради Тамари Сакари і від себе особисто побажали журналістам міцного здоров'я, оптимізму та творчого натхнення.

• Ваша робота надзвичайно потрібна територіальній громаді, – відзначила у своєму вітальному слові Тетяна Панета. – Ми щиро вдячні вам за вашу активну позицію, небайдужість, за якісне наповнення інформаційного простору актуальними новинами.

Надзвичайно важливо те, що люди вам вірять, адже на всі події в районі дивляться вашими очима, довіряють вашим емоціям та фотокадрам.

• Бажаємо вам здоров´я, щастя, добробуту, натхнення, здійснення задумів і планів. Нехай ваша професійна справа завжди приносить вам радість та задоволення - зазначала у вітальній промові Антоніна Іванова.

Тетяна Григорівна і Антоніна Анатоліївна з нагоди Дня журналіста вручили обом колективам Подяки районної державної адміністрації і районної ради і квіти.

Цього ж дня керівники району привітали з Днем журналіста працівників сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА, вручили їм районну відзнаку за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу, пов’язану з висвітленням в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації об’єктивної соціально-політичної, правової та іншої інформації стосовно найважливіших питань внутрішньої політики держави і району.