5 червня на базі відпочинку «Утес» відбувся щорічний фестиваль дитячих громадських організацій, учасниками якого стали найактивніші представники органів учнівського самоврядування 7 шкіл району.

На фестиваль завітали  перший заступник голови  райдержадміністрації Тетяна Панета та виконуюча обов"язки  начальника відділу освіти Ірина Оранська.

Гості зі словами вітання звернулися до учасників фестивалю та відмітили дієвість та результативність роботи районного парламенту дітей, побажали успіхів у подальшій роботі, нових креативних ідей та гарного змістовного відпочинку.

На лінійці були нагороджені грамотами відділу освіти кращі органи учнівського самоврядування - це шкільні парламенти Новостародубської, Червонокостянтинівської та Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ст. ; та найактивніші депутати РПД: Гетьманець Тетяна (Чечеліївська ЗШ), Скорупич Артем (Червонокостянтинівська ЗШ), Єфімова Тетяна (Іскрівська ЗШ). Разом з грамотами вони отримали заохочувальні призи.

Цьогорічний фестиваль пройшов під гаслом «Фестиваль професій» у рамках реалізації профорієнтаційного проекту ВРС «Якщо ти хочеш – ти можеш» та проекту Кіровоградського ОПД „Вдало обрана професія- щаслива доля”. Програма фестивалю включала наступні творчі локації:

- фут-квест «Місто майстрів», під час якого учасники познайомилися з різними професіями та виконали завдання, які з ними пов’язані;

- майстер-класи «В гостях у PROFI» за участі професіоналів своєї справи – керівників гуртків ЦДЮТ, де вчилися виготовляти вироби з соломи, з фетру та пластикових пляшок. Також вчилися азам початкового технічного моделювання;

- фотовиставка-колаж «Вдало обрана професія – щаслива доля» познайомила з жителями району, які вважають, що їхня професія стала для них дійсно щасливою долею;

- стіна, що говорить «Голос Петрівщини» (інтерв’ю про хід фестивалю та побажання учасникам та організаторам фестивалю);

- майстер-клас з гри в шахи, який провів призер обласних змагань, член Петрівського РПД Дементьєв Євгеній;

- змагання з футболу;

- флеш-моб «Голосую за професію»;

- концертно – розважальна програма «Усе в твоїх руках»;

- данс-агенція «На зустріч майбутньому».

Невимушена атмосфера, дух змагання, нові та старі друзі, знайомство з цікавими професіями, веселі пісні та запальні танці стали гарним початком літнього відпочинку та стартом до нових звершень.

На підсумковій лінійці учасники фестивалю за традицією, започаткованою ще 2007 року, створили Стрічку єднання з побажаннями наступним поколінням учасників фестивалю. Також кожна школа – учасниця фестивалю – була нагороджена дипломом Центру дитячої та юнацької творчості у номінаціях та цінним подарунком.