З 04 по 08 червня 2019 року проходили змагання ХІІ відкритого обласного турніру з міні-футболу, присвяченого Олімпійському Дню та Дню захисту дітей. В змаганнях, що проходили в смт. Вишневому Пятихатського району Дніпропетровської області, взяли участь вихованці відділення футболу ДЮСШ «Олімп». В цілому за чемпіонство та призи турніру змагалися такі команди:

- «Юніор» ОТГ Вишневе (смт. Вишневе, Дніпропетровська область ),

- ФК «Інгулець» (с. Володимирівка, Кіровоградська обл.),

- ДЮСШ (смт. Царичанка, Дніпропетровська область),

- «Олімп» ДЮСШ (смт. Петрове, Кіровоградська обл.)

- «Юніор» ДЮСШ (м. П’ятихатки, Дніпропетровська область),

- ФК ДЮСШ (смт. Петриківка, Дніпропетровська область),

- ФК «Горняк» ДЮСШ (Криворізький район, Дніпропетровська область

- «Каріна» (с. Ерастівка, Дніпропетровська область).

В напружених протистояннях з командами вихованці ДЮСШ «Олімп» показали характер, волю до перемоги та чудову гру, не зважаючи на віковий бар’єр інших команд. Крім цього, Фороса Максима, вихованця ДЮСШ «Олімп» визначено «Кращим гравцем» турніру.

Юні футболісти на цих змаганнях отримали величезний досвід виступів на такому рівні та з такими командами, відчули смак поразки й перемоги, адже без поразок не може бути великих перемог.