Голова районної державної адміністрації Сергій Завалій 10 червня 2019 року провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації і комунальних установ району.

Під час наради проаналізовано заходи минулого тижня та обговорено поточні заплановані питання діяльності райдержадміністрації. Зокрема, Сергій Завалій зупинився на стані ліквідації наслідків негоди в районі та контролю здійснених заходів з блискавко захисту на приміщеннях соціальної сфери.

Сергій Володимирович, також, зазначив, що минулого тижня було заключено Угоду про соціально-економічне партнерство.з приватним акціонерним товариством «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат».

Всього ПрАТ «ЦГЗК», відповідно до Угоди, на здійснення важливих соціальних проектів, профінансує 2,5 млн. грн. Це - капітальний ремонт частини п’ятого поверху головного корпусу та гінекологічного відділення Петрівської ЦРЛ, реконструкція спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям в Луганській загальноосвітній школі I-III ступенів, здійснення заходів з енергозбереження та утеплення зовнішніх стін Петрівського РБК і співфінансування проектів-переможців конкурсу «Майбутнє – спільна справа».

Офіційно Конкурс в рамках районної програми «Майбутнє – спільна справа» стартував 07.06.2019, про що було розміщено оголошення в ЗМІ, тож до 01 липня 2019 року ведеться прийом проектних заявок. Сергій Завалій акцентував увагу керівників галузей соціальної сфери на активній участі в конкурсі, адже це гарна можливість отримати матеріальну підтримку ініціативам.

Очільник району, також, акцентував увагу присутніх на прискорення будівельних робіт, зважаючи на сприятливі погодні умови.

Далі на нараді розглядалися питання життєдіяльності багатьох галузей району: охорони здоров’я, освіти, соціального захисту населення, молоді та спорту. Окремо голова райдержадміністрації зупинився на питаннях виконання бюджету.