11 червня 2019 року  відбувся об’їзд пришкільних таборів відпочинку Новостародубського сектору Петрівського освітнього округу за участі  першого  заступника  голови Петрівської районної державної адміністрації  Тетяни Панети.

Робоча група ознайомилася з роботою таборів «Усмішка», «Світлячок», «Капітошки», побували в загонових, ігрових кімнатах, ознайомилися з умовами харчування, поспілкувалися з дітьми.

Вихованці табору відпочинку «Усмішка» на базі Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів із задоволенням розповіли гостям  про програму Дня дружби, який проходив саме в цей день, поділилися враженнями  своєї участі у попередніх заходах у рамках Дня народів світу.

Діти табору відпочинку «Капітошки» на базі Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ступенів висловили свої враження про День мрії, заходи якого відбувалися у час перебування робочої групи в таборі, про те, що їм дуже подобається танцювати, співати, розмальовуватися, робити поробки і просто відпочивати.

Учасники свята Нептуна, яке відбувалося у таборі «Світлячок» на базі Балахівської ЗШ І-ІІ ступенів, вправно змагалися у конкурсній програмі.

Усі школярі зазначали, що рухливі ігри, спортивні розваги, естафети, змагання, квести, свята, роблять їхній відпочинок веселим, змістовно наповненим, незабутнім.