04 липня 2019 голова райдержадміністрації Сергій Завалій і голова районної ради Тамара Сакара провели засідання комісії, під час якого були визначені переможці конкурсу на кращий проект в рамках районної програми взаємодії «Майбутнє – спільна справа».

Такий конкурс в районі проходить втретє, і вже вкотре дає змогу втілити задуми і мрії петрівчан, жителів населених пунктів району. Як приклад, це і нові паркові зони в селах Олександрівці та Іскрівці, вуличні тренажери в Луганці та Новому Стародубі, «Кращі класи» в Петрівському НВО, дитячі майданчики в с.Червонокостянтинівці та Богданівці, стоматкабінет в Чечеліївці, нові вікна й відремонтований дах в садочку села Козацького і багато чого іншого, потрібного нашим людям.

Стартував конкурс 07 червня 2019 року, проектні заявки приймались до  01 липня 2019 року включно.

Учасниками конкурсу (громадськими організаціями, комунальними підприємствами, установами, організаціями і закладами) всього було подано 37 заявок за різними напрямами і номінаціями.

Члени конкурсної комісії ретельно опрацювали документи, подані на конкурс, та оцінили їх за основними і галузевими критеріями.

Далі секретар комісії, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації, Геннадій Горбанець прозвітував про проведену роботу і оголосив результати експертизи проектів та визначення переможців конкурсу.

Геннадій Миколайович повідомив, що на підставі оціночної відомості, сформовані 2 списки учасників: основний список з 23 переможців конкурсу на кращий проект в рамках районної програми взаємодії "Майбутнє - спільна справа", які набрали найбільшу кількість балів оцінки, та резервний список з 14 учасників.

Отже, переможцями стали (нижче також будуть зазначені заплановані в грошовій загальні обсяги фінансування проектів за рахунок усіх джерел фінансування):

По напряму «Житлово-комунальне господарство»:

в номінації «Затишний двір»:

• проект «Встановлення дитячого павільйону на ігровому майданчику Петрівського ДНЗ «Колосок» в с. Козацьке громадської організації «Агенція розвитку громади» - 162,0 тис. грн.;
  • проект «Затишний та безпечний освітній простір» Балахівської ЗШ I-II ст. – 190,0 тис. грн.;
  • проект «Комфорт і затишок - основа НУШ» Петрівської ЗШ I-III ст. – 70,0 тис. грн.;

В номінації «Чиста вода»:

• проект «Якісне постачання питної води в сільській місцевості» громадської організації " Надія плюс 2020" – 195,0 тис. грн.;
  • проект «Гідродинамічне очищення свердловини № 1 по вул. Зустрічна в смт Петрове та створення резерву обладнання» Петрівського ККП – 162,1 тис. грн.;
  • проект «Капітальний ремонт мереж централізованого водопостачання смт Балахівка» громадської організації "Агенція розвитку територіальної громади смт Балахівка" – 77,1 тис. грн.;

В номінації «Енергозбереження та енергоефективність»:

• проект «Спорт - запорука здоров’я» ДЮСШ "Олімп" – 83,2 тис. грн.;
  • проект «Комфортні умови навчання - запорука якісної освіти» Петрівської
    ЗШ I ступеня, філії КЗ "Петрівське НВО "ЗШ I-III ступенів - гімназія" – 190,0 тис. грн.;

По напряму «Освіта і спорт»:

В номінації «Кращий клас»:

• проект «Знання - це мрія, є в нас надія» громадської організації «Іскрівчани» села Іскрівка – 65,0 тис. грн.;
  • проект «Новий простір - нові можливості» Чечеліївської ЗШ I-III ст. – 102,4 тис. грн.;
  • проект «Сучасний клас - запорука підвищення якості освіти» КЗ "Петрівське НВО "ЗШ I-III ступенів – гімназія – 150,0 тис. грн.;

В номінації «Здоровий спосіб життя»:

• проект «Біговий стартап» громадської організації «Новостародубський розвиток» - 227,9 тис. грн.;
  • проект «Здоров’я та спорт - вибір свідомого громадянина» Ганнівської З I-III ступенів – 163,0 тис. грн.;
  • проект «Здоров’я - це сила, здоров’я - це клас! Здоровими бути - це круто для нас!» Богданівської ЗШ I-II ст., філії КЗ "Петрівське НВО "ЗШ I-III ступенів - гімназія" – 82,8 тис. грн.;
  • проект «Підтримка - велика сила» Луганської ЗШ I-III ступенів – 162,7 тис. грн.;
  • проект «Дитячий майданчик - місце щасливого дитинства» Червонокостянтинівського ДНЗ "Сонечко" – 96,1 тис. грн.;
  • проект «Кухня майбутнього. Модернізація харчоблоку» Володимирівської ЗШ I-II ст. – 100,0 тис. грн.;
  • проект «Все найкраще - дітям» громадської організації «Іскрівчани» села Іскрівка – 160,0 тис. грн.;
  • проект «Подаруй дитині мрію» громадської організації «Богданівська ініціативна молодь» – 160,0 тис. грн.;

В номінації «Творчий розвиток дітей та молоді»:

• проект «Активна молодь - прогресивна громада» Петрівського районного центру дитячої та юнацької творчості – 139,7 тис. грн.;

По напряму «Культура»:

В номінації «Сучасна бібліотека»:

• проект «Кіносвіт у бібліотеці» Петрівської центральної районної бібліотеки – 42,1 тис. грн.;

В номінації «Розвиток аматорського мистецтва»:

• проект «Співучий край» Володимирівського СБК – 76,5 тис. грн.;

По напряму «Охорона здоров’я»:

• проект «Санація (герметизація швів) будівлі терапевтичного відділення»
    КНП "Петрівська центральна районна лікарня" – 102,5 тис. грн.

Загальний обсяг фінансування проектів - переможців конкурсу склав близько 3 млн. грн. в грошовій формі за різними джерелами фінансування - грантових коштів ПрАТ «ЦГЗК» в рамках Угоди про соціально-економічне партнерство (500,0 тис. грн.), коштів районного, сільських і селищних бюджетів, коштів громади та коштів інших грантодавців (спонсорські кошти).

Також значний внесок на реалізацію проектів буде спрямований в натуральній формі.

Члени конкурсної комісії відкритим голосуванням затвердили 2 списки учасників конкурсу – основний (до якого включені переможці) та резервний і вирішили наступний етап - презентацію переможцями конкурсу своїх проектів провести 12 липня поточного року.