Сьогодні, 04 липня 2019 року, керівників та співробітників Петрівського відділення поліції Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області привітали з професійним святом.

Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання і виявлення корупції та мобілізаційної роботи апарату РДА Олег Гіюк вручив начальнику Петрівського відділення поліції Олександру Лисенку і його заступнику Віталію Косенку районну відзнаку – Подяку районної державної адміністрації і районної ради за професіоналізм, сумлінне виконання службових обов»язків, вагомий внесок у забезпечення законності, правопорядку, захисту конституційних прав і свобод громадян Петрівського району та з нагоди Дня Національної поліції України.

Вітаючи керівників підрозділу, а в їх особі і весь колектив, Олег Гіюк відзначив: «Ваша робота складна, подекуди, небезпечна. Ви ті, на кого люди, в першу чергу, покладають свої надії, ви ті - кому довіряють. Від імені голови районної державної адміністрації Сергія Завалія, голови районної ради Тамари Сакари та від себе особисто, висловлюю вам найщирішу подяку за вашу невтомну працю, високий професіоналізм, відданість справі. Бажаю мужності, мудрості і витримки, а ще здоров’я та людської пошани і довіри – відзначив Олег Володимирович.