04 липня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Панета провела нараду щодо розгляду звернення інваліда війни про проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу.

В ході наради обговорювали підсумки обстеження домоволодіння, визначення об’єму робіт при здійсненні поточного ремонту у житловому будинку інваліда війни, та виготовлення проектно – кошторисної документації, для подальшого проведення безоплатного ремонту.

Тетяна Панета звернула увагу на постійний контроль обстеження житлових умов інваліда війни та фактичне виконання робіт відповідно до постанови від 20 травня 2009 року № 565 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають право на це право».