Сьогодні, 10 липня 2019 року, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета. голова районної ради Тамара Сакара і начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Геннадій Горбанець здійснили огляд об’єктів соціально-культурної сфери, в яких завершені або проводяться роботи з будівництва, реконструкції, капітальних чи поточних ремонтів.

Першим об’єктом огляду став вже завершений проект громадської організації «Богданівська ініціативна молодь» під назвою «Сприяння духовному розвитку громади», що реалізовано в рамках районної програми взаємодії «Майбутнє – спільна справа» - 2018.

Богданівський сільський голова Сергій Доцяк зазначив, що ідея цього проекту виникла аби задовольнити духовні потреби жителів громади. Так, як церкви на території сільської ради немає, спільними зусиллями (грантові кошти, районний і сільський бюджети - всього близько 400 тис.грн.) облаштували місце, як символ віри, де є можливість помолитися, в смутку чи в радості. Капличка, чудова велика площа, викладена тротуарною плиткою, лавки та зелені насадження, розташований поряд дитячий майданчик – поступово вулиця Квітнева в с.Солдатському Богданівської сільської ради стає духовним і культурним центром та окрасою села.

Наступний об’єкт огляду – районна дитяча бібліотека, що розташована в одній з дев’ятиповерхівок в селищі Петровому. Тут Тамара Сакара, Тетяна Панета і Геннадій Горбанець, в супроводі начальника відділу культури і туризму РДА Наталії Подкопаєвої і директора бібліотеки Ніни Єременко, оглянули обсяг виконаних ремонтних робіт. За кошти районного бюджету (240 тис.грн) відремонтовано кімнату абонементу та центральний вхід до бібліотеки, приміщення закладу набуває нового сучасного вигляду. Керівники району, разом із бібліотекарями пораділи поповненню книжкового фонду та оглянули нові книги.

Далі учасники робочої поїздки завітали до районного Будинку культури, де наразі проводиться утеплення стін. Вони оглянули, також, як змінюється територія біля закладу культури - тут вже здійснено озеленення та благоустрій скверу, невдовзі будуть установлені лавки та ліхтарі, у петрівчан та гостей з’явиться ще один прекрасний куточок для відпочинку. Реалізація даних проектів здійснюється відповідно до Угоди про партнерство між Петрівською РДА, Петрівською районною радою і ПрАТ "ЦГЗК". Проект "Облаштування та озеленення території Петрівського районного Будинку культури з елементами благоустрою" розпочато в 2018 році (460 тис.грн коштів ПрАТ "ЦГЗК" і районного бюджету) та буде завершено в 2019 році. (план 502 тис.грн коштів ПрАТ "ЦГЗК" і районного бюджету). На заходи з енергозбереження (утеплення стін Петрівського РБК) заплановані кошти ПрАТ"ЦГЗК" і районного бюджету близько 800 тис.грн, відповідно до укладеної Угоди в 2019 році.

Тамара Сакара, Тетяна Панета і Геннадій Горбанець побували і в Центрі дитячої та юнацької творчості, де керівник закладу Валентина Бойко розповіла про плани благоустрою території біля приміщення (встановлення паркану за рахунок коштів районного бюджету - 75 тис.грн) та ремонту актової зали (районна програма взаємодії "Майбутнє - спільна справа" - близько 140 тис.грн.