До роботи в Петрівському районі 05 липня 2019 року були залучені висококваліфіковані працівники обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - провідний фахівець із соціальної роботи відділу організаційно-правової роботи Юлія Мироненко та психолог відділу методичного забезпечення соціальної роботи - Ірина Кожер.

Разом з психологом Любов`ю Узловою і фахівцем із соціальної роботи Наталією Савкун, Петрівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, на територіях Петрівської селищної ради та Богданівської сільської ради відвідали прийомні родини та родини, які опинилися у складних життєвих обставинах, багатодітні та малозабезпечені.

Під час візитів батькам надавали рекомендації щодо профорієнтації дітей, подальшого навчання та виховання, поліпшення житлово-побутових умов, належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя.

Фахівцями обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надавалася методична допомога щодо проведення соціальної роботи з різними категоріями сімей, дітей та молоді своїм колегам з району.