Шановні підприємці та жителі району!

Запрошуємо Вас відвідати або прийняти участь у міжнародній агропромисловій виставці АГРОЕКСПО-2019″, яка буде проходити з 25 по 28 вересня 2019 року в м. Кропивницькому (вул. Мурманська, 8).
Це — найбільша агропромислова виставка в Україні з рекордними розмірами відкритої та критої виставкової площі – 125 тисяч квадратних метрів. Діапазон тематичних розділів виставки дуже широкий: техніка та технології галузі рослинництва, транспорт і спецтехніка для сільського господарства, будівництво, енергозабезпечення, екологія, лісове та присадибне господарство, тваринництво. Також відбудуться демонстраційні покази техніки відомих світових і вітчизняних брендів та виставка автомобільних новинок.

В рамках виставки відбудеться вже традиційний «Покровський ярмарок», під час якого буде проходити яскравий театралізований культурно-розважальний захід. Крім того, під час ярмарку можна буде придбати сільськогосподарську продукцію та продовольчу продукцію за цінами товаровиробників, товари народно-прикладного мистецтва і різноманітну сувенірну продукцію від майстрів з усієї України.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням http://www.ukragroexpo.com.

Для отримання більш детальної інформації та участі у виставці звертатись до відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації за адресою: cмт Петрове, вул. Святкова, 20 ,  (кабінет № 311) або за телефонами: 9-75-53