З 24 по 30 липня 2019 року в місті Львів проводився Чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2001 року народження та молодших, в яких приймали участь збірні команди областей зі всієї країни. До складу збірної команди Кіровоградської області увійшли представники нашого району -  Комишова Олександра, Іванченко Ірина та Больбот Антон.

Серед спортсменів змагання проводились по таким вправам, як ПП-3, ПП-МІХ.

На першому старті у вправі ПП-3 участь приймали всі учасники змагань, де визначалась тридцятка найсильніших.

Серед дівчат ми маємо такі результати по першій вправі: Комишова Олександра -11 місце; Іванченко Ірина – 38 місце з 60 учасниць.

Серед юнаків: Больбот Антон зайняв 24 місце з 72 учасників. Таким чином до другого старту були допущені Комишова Олександра та Больбот Антон, що показали такі результати: 9 місце – 552 бали та 16 місце – 549 балів відповідно. Але не можливо не пишатись нашими колишніми учнями ДЮСШ «Олімп» Копійкою Романом та Семенко Дарією, що у цій вправі вибороли перше та третє місце у своїх групах, з чим ми їх і вітаємо.

У вправі ПП-МІХ, де враву виконують дівчина та юнак, Комишова Олександра була об’єднана з вихованцем КДЮСШ №3 міста Кропивницький – Коротеєвим Максимом, де ними було завойовано 12 місце, а Іванченко Ірина з Больботом Антоном вибороли 27 місце серед 50 пар. І в цій же вправі Семенко Дарія здобула Перше місце.