01 серпня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Панети відбулося засідання комісії для прийняття рішень про забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення.

Згідно порядку денного було розглянуто наступні питання:

1. Про визначення напрямків спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа розміру та призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

2. Визначення кола дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

3. Визначення орієнтовної потреби у коштах на придбання житла або призначення грошової компенсації дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа.