21 вересня 2019 року у селі Войнівка Олександрійського району Кіровоградської області буде проведений Ярмарок крафтових виробів.
Це масштабний захід, який акумулює в собі наявність елементів культурної спадщини з різних куточків України, розвиток народних ремесел, художніх промислів, крафтового виробництва та включає в себе економічну складову — розвиток малого підприємництва, зеленого туризму, створення позитивного іміджу громади та її інвестиційної привабливості.

До участі в Ярмарку запрошуються крафтові, унікальні виробники продуктів харчування, предметів побуту, одягу та взуття, прикрас та аксесуарів, косметики, сувенірів, іграшок, тощо.

Як зазначають організатори заходу, на Ярмарок запрошуються виробники й умільці з усієї України, котрі представлять не лише варення, а й інші крафтові вироби: вина, сири, поробки, лозоплетіння тощо. В ході проведення ярмарку планується концертна програма за участі як аматорських і народних колективів, так і відомих вітчизняних гуртів.

Більш детальну інформацію можна буде переглянут на сайті: https://pryiutivka-community.gov.ua/

Організатори заходу чекають на представників органів місцевого самоврядування,  спілок підприємців та громадських організацій та усіх бажаючих на ярмарку!

Додаток: анкета учасника.

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА УЧАСНИКА

«ЯРМАРКУ КРАФТОВИХ ВИРОБІВ»

що відбудеться у с. Войнівка Приютівської ОТГ

за підтримкою Міністерства культури України

в рамках Програми «Малі міста – великі враження»

21 вересня 2019 року

1. П.І.П.

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­_________________________________________________________

1. Назва (для юридичних осіб)

__________________________________________________________

1. Назва торгової марки (за наявності)

__________________________________________________________

1. Адреса

1. Телефон

_______________________________________________________________

1. E-mail

________________________________________________________________

1. Які вироби будуть представлені на ярмарку?

1. Чи зможете провести майстер-клас?

так / ні

1. Якщо «так», то який?

_________________________________________________________________

1. Що вам необхідно для забезпечення участі у Ярмарку?

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

1. Чи потрібне проживання?

так / ні

Заповнену анкету надсилайте на адресу:

Контактні телефони  організаторів 0681014245, 0992504878