Святковий фінал Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання», де зібралися чемпіони читання з усіх областей України відбувся на Одещині в таборі «Сонячний» Українського дитячого центру «Молода гвардія» 01-03 вересня 2019 року.

Представницею Кіровоградщини була СУПЕР ЧИТАЧКА Петрівської районної дитячої бібліотеки, учениця 7 класу Лелеко Анастасія.

Проект «В пошуках супер Reading child» Петрівської районної дитячої бібліотеки в рамках програми літнього читання «Книжкове літо – 2019: читаємо, граємо, відпочиваємо» зайняв І місце на обласному етапі конкурсу, а Лідером читання 2019 року стала читачка нашої бібліотеки, учениця 7 класу Лелеко Анастасія.

Свято розпочалося привітанням та нагородженням учасників БІБЛІОФЕСТу Лідерів читання та врученням подарунків від «Торгового дому STRATEG».

Для учасників фіналу була організована розважальна програма за сприяння партнерів торгового дому «STRATEG». Відбулася творча зустріч із письменником В. Рутківським, лауреатом державної премії ім. Т. Шевченка (2012 ), зустріч із козаком-письменником О. Дряміним. Супер читачі здійснили екскурсію до Аккерманської фортеці (м. Білгород-Дністровський). Наприкінці свята для усіх бажаючих відбулася пішохідна прогулянка «Літературно-історичною Одесою».

Колектив Петрівської районної дитячої бібліотеки щиро вдячний керівникам району, керівнику відділу культури та туризму РДА та керівництву Кіровоградської обласної дитячої бібліотеки за підтримку в організації поїздки до м.Одеса. Вдячні Одеській обласній дитячій бібліотеці за теплу зустріч та цікаві заходи . Три дні в Одесі промайнули швидко, але надовго запамятаються учасникам БІБЛІОФЕСТу. Книги – це – класно! Читати –це- круто!