Перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, голова районної ради Тамара Сакара, в супроводі в.о.начальника відділу освіти РДА Ірини Оранської та начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Геннадія Горбанця 05 вересня 2019 року здійснили робочу поїздку до Іскрівської та Козацької сільських рад, під час якої оглянули, як реалізовуються проекти в рамках районної програми «Майбутнє – спільна справа» та відповідно до Угоди про соціально-економічне партнерство із ПРаТ "Центральний гірничо-збагачувальний комбінат".

Керівники району побували в Козацькому фельдшерсько-акушерському пункті, де відповідно до Угоди з ПРаТ «ЦГЗК», здійснено капітальний ремонт та придбані нові меблі.

Також, оглянули Іскрівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, де наразі здійснюється утеплення фасаду. Тут в минулому році теж проведені капітальні ремонти та придбані меблі і медичне обладнання.

Побували Тетяна Панета і Тамара Сакара, також, і в Іскрівській ЗШ І-ІІІ ступенів, ознайомилися з умовами навчання учнів початкових класів, згідно вимог Нової української школи. Поцікавилися і наочно побачили реалізований проект в рамках районної програми взаємодії "Майбутнє - спільна справа "Знання - це мрія, є в нас надія». Придбано мультимедійне та інше обладнання, меблі, дидактичні матеріали, виконаний поточний ремонт кабінету історії та географії Іскрівської ЗШ I-III ст.

Перебуваючи в с.Іскрівці, не оминули нагоди побувати і в місцевому Парку відпочинку, який протягом останніх двох років відбудували, оновили та продовжують удосконалювати іскрівчани.

По завершенню візиту керівники району, разом із завідувачем сектору молоді та спорту РДА Іриною Луговою і директором ДЮСШ "Олімп" Олександром Гусарєвим в селищі Петровому ознайомилися з ходом капітального ремонту приміщення дитячо-юнацької спортивної школи. Тут роботи підходять до завершення, за словами підрядної організації, до кінця вересня вже будуть виконані.

Побували і в Центрі дитячо-юнацької творчості, де теж за грантові кошти оновлюється приміщення. Тамара Вікторівна і Тетяна Григорівна оглянули нову паркову зону біля районного Будинку культури, де нещодавно з"явилися нові лавки, ліхтарі та незабаром з"явиться підсвітка та фонтан. Поступово оновлюється і приміщення районного Будинку культури - тут завершуються ремонтні роботи у фойе, виконано капітальний ремонт і в кабінеті методистів РБК.